reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

phil&teds czy graco trekko duo?

pahero

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2015
Postów
82
czy któraś z Was miała okazję używać tych wózków? o opinie Phila nietrudno, jest popularny, ale jeśli chodzi o graco, juz jest gorzej, znalazłam może dwie - zreszta bardzo pozytywne, z czego jedna od Pani, ktora miała okazje uzywać obydwu modeli i tu wg niej graco wypada lepiej.

Może znajdzie sie ktos jeszcze :)
alboktoś, kto może polecic jakiś inny wózek dla dzieci z niewielką róznicą wieku?
Jestem raczej zdecydowana na któryś z tych modeli, ale ciagle otwarta na opinie innych :)

Takiego typowego tandemu raczej nie chce, bo moja córa nie chce siedziec w wozku (teraz ma 17 m-cy, bedzie miała 20 kiedy poradzi się rodzenstwo) i nie przewiduje długich spacerow z dwojką, więc bez sensu jeżdzic takim kolosem, ale muszę miec mozliwosc przewiezienia jej rowniez, na plac zabaw czy do sklepu, bo sama nie wszedzie jeszcze dojdzie, albo pojdzie w zupelnie innym kierunku niz mama:)

bede wdzieczna za wszelkie rady :)
 
reklama
czy któraś z Was miała okazję używać tych wózków? o opinie Phila nietrudno, jest popularny, ale jeśli chodzi o graco, juz jest gorzej, znalazłam może dwie - zreszta bardzo pozytywne, z czego jedna od Pani, ktora miała okazje uzywać obydwu modeli i tu wg niej graco wypada lepiej.

Może znajdzie sie ktos jeszcze :)
alboktoś, kto może polecic jakiś inny wózek dla dzieci z niewielką róznicą wieku?
Jestem raczej zdecydowana na któryś z tych modeli, ale ciagle otwarta na opinie innych :)

Takiego typowego tandemu raczej nie chce, bo moja córa nie chce siedziec w wozku (teraz ma 17 m-cy, bedzie miała 20 kiedy poradzi się rodzenstwo) i nie przewiduje długich spacerow z dwojką, więc bez sensu jeżdzic takim kolosem, ale muszę miec mozliwosc przewiezienia jej rowniez, na plac zabaw czy do sklepu, bo sama nie wszedzie jeszcze dojdzie, albo pojdzie w zupelnie innym kierunku niz mama:)

bede wdzieczna za wszelkie rady :)



Hej :) a widzialas graco treko na zywo? tam nie wsadzisz dziecka na dol za zadne skarby;/ to siedzisko na dole to chyba jest na torbe bardziej;/ nadzialam sie w sklepie mial extra cene ale jednak kompletnie nie do uzytkowania;/ Phill teds sa troche przereklamowane;/ jedyny ktory mi przypadl z podwojnych to phill teds ale model promenade :) oba siedziksa rozlozone do lezenia i jedno nei jest kosztem drugiego , przeszlam przez kilka podwojnych wozkow i na dzien dzisiejszy jezdzimy Baby joggerem select jest supe rw wersji pojedynczej w podwojnej tragicznie si epodbija :) nie znalazlam jeszcze idealnego podwojnego:)
 
hm...nie widzialam go na zywo jeszcze, sama używalam graco trekko ale w wersji pojedynczej, byl super, ale skoro tak mówisz...to juz nie wiem :) w sklepach w okolicy go nigdzie nie ma, w niedziele zobacze go na zywo dopiero, ale musze sie rozejrzec jeszcze wobec tego. dzieki :)
 
Hej. U mnie też małe różnice, a podwójny wózek nie wchodzi u mnie w grę, więc... Starsza miała 18 m-cy jak jej brat się urodził, ale lubiła chodzić za rękę i była grzeczna, więc przed porodem zrezygnowałysmy z wózka i później po prostu chodziła z nami. Teraz mamy 22 miesiace różnicy, ale syn jest bardziej hmmm... niezależny ;-), a poza tym bardziej lubi jeździć wózkiem, więc zainwestowałam w dostawkę - o taką - Link do: Lascal dostawka do wózka BuggyBoard Maxi Panda City - Ceneo.pl i na razie całkiem dobrze się sprawdza :-)
 
Miałam okazje używać obydwóch jak dla mnie phil. Bije na głowę gracco w phil jest budka i wogole a gracco nie ma i jest to olbrzymi wózek bardzo nie zgrabny godnym uwagi jest britax b- dual choć tez jest masywny opcaja dostawki jest fajna tym bardziej ze teraz sa dostawki siedzące


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
eh ile osób, tyle opinii :) czytam też podobne tematy na innych forach i już teraz nic nie wiem :)
a prawda jest taka, ze i tak dla kazdego inne rozwiaznie bedzie dobre, tylko trzeba to najpierw osobiscie sprawdzic :)

na graco sie napaliłam, bo sama używałam go w wersji pojedynczej i bylam bardzo zadowolona, mimo, ze jest dosc duzy, tym bardziej, ze gdzies przeczytałam czyjąć opinie, gdzie z kolei ta osoba bardziej polecała gracood phila...a teraz Ty mowisz, ze jednak phil...

dostawki sie troche boje, ze córa nie bedzie chciała tam siedziec zbyt dlugo i ja bede ja potem gonic po chodniku...

znowu zaczelam ogladac typowe tandemy jeden za drugim, bo takich obok siebie sie boje, ze sa strasznie szerokie :)

ale z kolei nie wiem czy warto, bo znowu moze sie okazac, ze jedno siedzisko bedzie głownie puste, tym bardzoej, ze ona chodzi do żłobka, wiec taki wózek typu phil&teds sport czy vibe najbardziej mi sie podoba, bo mozna z niego zrobic szybko pojedyncza wersje.

ale tu z kolei sie boje, ze to drugie bedzie sie zloscic, ze nic widzi tam z tylu i na dole, a w graco to to starsze musi jezdzic z tylu, w philu to niemowle jezdzi wlasnie na dole, z tylu.

britax fajny, ale z uzywanymi widze kiepsko, a cena tez jest istotna niestety ;/
 
Sa dostawki z pasami montuje sie je obok
9c049fd6fa5b325cc7daa04ca636fb20.jpg

Sa hulajnogi same siedziska
Ja mam bliźniaki i teraz tez jest kłopot bo mam kolejne dziecko i nie chcą za holera chodzić tylko jeździć z powrotem i jest kłopot bo wózek jeden i takim sposobem jeden jedzie na dostawce a drugi pakuje sie do kosza na zakupy :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Phila zawsze łatwiej potem sprzedac, ma wiecej akcesorii i jest moim zdaniem bardziej dopracowany. Z podwójnych jeszcze moge polecić baby jogger city select i icandy peach lub Apple
 
Do góry