reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

phil & teds sport podwójny

pahero

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2015
Postów
82
mam pytanie do użytkowniczek tego wózka w wersji właśnie podwójnej z dodatkowym siedziskiem na dole: niestety w żadnym sklepie w okolicy nie ma tego wózka, a ze zdjęć dostępnych w necie wydaje mi się, że rączka jest za krótka i jak dołożę dodatkowe siedzisko na dół, to bede w nie uderzać kolanami... co prawda nigdzie w opiniach wózka nikt się na to nie skarżył, ale strasznie mnie to nurtuje :)

może ktoś podzieli się doświadczeniami w tym temacie :)

mam na myśli model sport, bo z tego co widze na foto, to wydaję mi się, że model vibe juz ma tą raczke lepszą.
 
reklama
Ja je bardzo polecam bo miałam obydwa modele. Jestem wysoka (176cm) maź jeszcze wyższy o nie mieliśmy żadnych problemów z tymi wózkami. Sa dobrze przemyślane i nie do zdarcia
 
Do góry