reklama

PIĄTEK 13-GO

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez jus20sto, 13 Maj 2005.

?

Czy wierzysz w przesądy?

1. Tak

7,5%
  2. Nie

52,5%
  3. Tylko w niektóre ( podaj jakie)

40,0%
  1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

W ZWIĄKU Z TYM IŻ DZISIAJ MAMY PIĄTEK 13-GO :o :o :o :o PROPONUJĘ POROZMAWIAĆ O TYM CZY JESTEŚMY PRZESĄDNI ;) I JEŻELI TAK W JAKIE PRZESĄDY WIERZYMY A JEŻELI NIE TO PODZIELMY TYMI KTÓRE ZNAMY :laugh:

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Ja osobiście w przesądy nie wierzę ale dla mojej Julki po urodzeniu czerwoną stążkę na nadgarstku zaplotłam ;) :D

A tak w ogóle to ślub z męzem wzięliśmy właśnie w piątek 13 sierpnia ;D ;D dokładnie 9 miesięcy temu.
    I jak dotąd wszystko jest ok. ;D ;D

3. reklama
  4. SIABA

SIABA Fanka BB :)

JUST20
    a propo tej czerwonej wstążki u nas nie ma w Poznaniu takiego przesadu ale rodzinka z Kalisza mi się o to pytała - szczerze mówiąc nie wiedziałam o co chodzi :)

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

SIABA z tączerwona wstążką to chodzi o to że sie noworodkom wiąże żeby od uroku uchronić bo niektórzy ludzie mają zdradliwe oczy i nawet taki człowiek nie wie a może zaszkodzić.

Ale to i tak indywidualna sprawa.
    Ja uważam że jeżeli ktoś wierzy w przesądy i dajmy na to w nieszczęścia jakie za tym idą to te nieszczęścia sam na siebie ściąga.

Ja wierzę tylko w te dobre przesądy typu kominiarz i czterolistna koniczyna.
    No przynajmniej staram się.

Pozdrawiam

6. mania

mania Fanka BB :)

Siara no cos Ty i w Poznanu wstazke sie wiaze ;) ;D pamietam ze kazde malenkie dzieciatko mialo medalik w wozku czy w lozeczku przyczepiony niczym innym jak czrwona kokardka

hehe to pewnie babcine sprawki ;)

7. La Sorpresa

La Sorpresa Zaciekawiona BB

U nas czerwoną wstązkę przypina sie do wózka. Ja tego nie zrobiłam.Po prostu nie wierzę w takie historie. A 13 to moja szczęsliwa liczba. Staram się aby wszystko, co w moim życiu ważne, działo się 13-tego. Z tego powodu wzięliśmy ślub 13-tego i to jeszcze w miesiącu bez litery "r" (dla niektórych pewnie zgroza! :laugh:). Dwójka moich dzieci była chrzczona też 13-tego. Naprawdę 13-tka to bardzo fajna liczba!!!

8. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja nie jestem przesądna, a piątek trzynastego zawsze uważałam za szczęśliwy dla mnie dzień (a może to też przesąć ;)). W końcu zdarza się tak rzadko, że powinien być szczęśliwy, no nie? No i nigdy mi się nic strasznego w tym dniu nie przydażyło, czego i Wam życzę.

pozdrowionka
    nikita

9. Agnexx

Agnexx Gość

Do dwudziestego roku życia byłam strasznie przesądna... Ale teraz mi przeszło ;D chyba z tego wyrosłam ::)

10. reklama
  11. SIABA

SIABA Fanka BB :)

mania to może u mni w rodzinie się takich rzeczy nie robni :) a baci już nie mam więc może dlatego. Pzdr.

12. mania

mania Fanka BB :)

Siara no to pewnie moje babcie sa takie ;) bo mi z drugiego konca swiata medalik na czerwonej wstazce przsylaly ;D

Poleć forum