reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Picie w przedszkolu

patikaz

Początkująca w BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Moja córeczka chodzi do przedszkola. Dziś przed wyjściem mi powiedziała, że mam jej dać piciu bo Pani w przedszkolu powiedziała, że nie ma wody i lepiej jak same bedą dzieci nosić. Jak to wygląda u Was mamuski?? Ania chodzi do publicznego przedszkola i płacę prawie 300zł miesięcznie + zajęcia dodatkowe. Tak się zastanawiam czy przedszkole ma obowiązek dać pić. zy ma siedzieć kilka godzin bez picia?? przeciez nawet w więzieniu mają jakieś prawa:-:)szok:. Czy to taki duży koszt?? Zrobić dzban herbaty?? Zaznaczam, że jest picie przy obiedzie lub podwieczorku, ale to za mało dla mojego dziecka!!!! T|ym bardziej, ze jest sezon grzewczy i nawet mi jest czesciej sucho w buzi, zreszta w lato dzieci tez duzo pija.
Pozdrawiam

reklama

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
??? SZOK!! Pierwszy raz cos takiego słyszę, u mnie w przedszkolu caly czas stoi dzbanek ze świeżą wodą i kubeczki, moja córka pije właściwe wyłącznie wodę i sobie nie wyobrażam, jak można dziecku tego nie zapewnić. Co prawda mała jest w prywatnym przedszkolu ale dla mnie to nie ma znaczenia, przecież placisz, a woda akurat nie jest droga jak złoto. Myślę, że wszyscy rodzice powinni poruszyc ten temat na jakimkolwiek najbliższym zebraniu.

dowikla

Matka-wariatka x3 :)))
Miasto
Poznan
Rozwiązania
0
Moj syn chodzi do przedszkola publicznego i oprocz tego ze dostaja pic do pierwszego i drugiego sniadania oraz do obiadu:tak:to rowniez dostaja pic jak tylko zawolaja:-)Dodatkowo jadac na wycieczki Panie zawsze biora ze soba picie
Dlatego zgadzam sie z MYSZOR78 poruszcie ten temat na najblizszym zebraniu

patikaz

Początkująca w BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Zadzwoniłam do Pani wychowawczyni i powiedziala mi ze to jakas pomylka, ze jest woda (notabene na ktora sie skladalismy) i jak dziecko ma swoja buteleczke to Pani nalewa. A jak nie ma to czasami dadza pic, ale przeciez nie moga co chwile latac, bo to dezoraganizuje im prace, jak by mialy ciagle latac po picie. Hmm troche zaniemowilam...

K

kaderka

Gość
Mój syn chodzi do przedszkola miejskiego i na sali mają dystrybutor dozujący wodę + kubeczki plastikowe nie ma problemu jak dziecko zawoła że chce pić. I z tego co widzę zawsze jest woda w butli.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry