reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Picie wody

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Hej, Jak u was wyglądała nauka picia wody przez malucha? Czy też ktoś miał taki problem że maluch połknął Max dwa łyki wody a resztę chętnie pobierał, ale wypluwał? Zastanawia mnie czy to przejdzie z czasem czy po prostu ta woda mu nie podchodzi :)
 
reklama
A moze spróbuj innej butelki, kubka? My mamy kubek doidy, butelkę najpierw ze smoczkiem poznien ze słomką.
w sumie to i doidy było, b.box i butelka ale efekt taki sam, jeszcze się śmieje jak wypluwa tą wodę więc moze on myśli że to zabawa, nie mam juz pomysłów 😛
 
Mój synek jak zaczynał pić z kubka, to mu się pojawiło wypluwanie i bawienie się wodą. Trwało kilka miesięcy, ale na rok już na pewno pił normalnie. Córka natomiast odkryła wypluwanie, fascynowała się tym 2-3 dni i pije wodę normalnie.
Także myślę, że to zależy od dziecka, jak się szybko nauczy pić wodę.
 
Mój synek jak zaczynał pić z kubka, to mu się pojawiło wypluwanie i bawienie się wodą. Trwało kilka miesięcy, ale na rok już na pewno pił normalnie. Córka natomiast odkryła wypluwanie, fascynowała się tym 2-3 dni i pije wodę normalnie.
Także myślę, że to zależy od dziecka, jak się szybko nauczy pić wodę.
czyli jest nadzieja, ze to sie zmieni u nas :) pozostaje mi ciepliwie podstawiać mu tę wodę jak tak, ale wlasnie jest to dla mnie o tyle zaskoczenie, ze u córki nie miałam takiego problemu, jakos od razu poszło i lubi pic wode do dziś, a tutaj niby próbuje, ale chyba to jest na razie dla niego w kategorii zabawy, chociaz bardzo chce kubeczek jak go widzi i kojarzy już, co będzie robił
 
Wczoraj zapytałam o to pediatrę, ale w odpowiedzi usłyszałam, ze moze woda jest dla niego jeszcze za rzadka i dlatego pluje, hmmm ale przecież mleko też jest rzadkie i je pije chetnie 😃
 
reklama
Do góry