reklama

piękna i romantyczna.... w tym wątku niekoniecznie rozważna

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez żużaczek, 19 Styczeń 2006.

1. żużaczek

żużaczek Gość

No to zakładam nowy wątek... tutaj mozemy byc szalone, nierozważne... tutaj mozemy zapomniec o byciu "mamą" i myslec tylko o byciu wspaniała, piekną, pociagajacą kobietą siedzacą na tarasie hotelu ***** i leniwie sączacą (....tu wybrac preferowany gatunek trunku....) w powodzi kwiatów od adoratorów.

czyli krótko mowiąc... watek o modzie i urodie i kosmatykach od linienia.... ;D ;D ;D ;D ;D

2. żużaczek

żużaczek Gość

tak czekam i czekam na informację o szmponie na linienie.... :( i nic
    Zagubił sie gdzies na forum i nie moge znalesć tej nazwy co polecałyscie

3. reklama
  4. domicela

domicela Fanka BB :)

Ja też czekam co polecicie bo w odkurzaczu czai się moja peruka ;D ;D ;D ;D ;D
    w dodatku może macie jakiś sposób aby opędzić się od słodkiego?

5. żużaczek

żużaczek Gość

domicela sposób jest i to sama wyprubowałam i skuteczny, tylko nie wiem, czy przy karmieniu cyca mozna. trzeba by się zapytac lekarza. A mianowicie - chrom. najlepiej z tej firmy "BIO-". Po dwuch tyodniach wogóle mi sie słodyczy nie chciało i bardzo ladnie schudłam ( bo nie zarłam słodkosci)

6. domicela

domicela Fanka BB :)

Zużaczku ja mam tyłek jak J.Lo. więc juz różne sposoby próbowałam , niestety chrom podziałał na mnie tak ,że jeść mi się chciało nie tylko słodyczy...

7. żużaczek

żużaczek Gość

domicela ;) to pewnie nasze dwa tyłki moga robic za brame dwuskrzydłową ;)... aj dzis zjadlam pół czekolady bialej....zaraz kurczaka na stół podam.... a w sobote masa ciacha mnie czeka ;D

8. atol

atol Fanka BB :)

na linienie Vichy szampon z aminexilem i ampulki, ewentualnie szampon Dermena

9. Goga

Goga Fan(ka)

A cena?

10. reklama
  11. atol

atol Fanka BB :)

dermena to chyba okolo 26zl a vichy szampon okolo36 a ampulki to nie wiem ponad 100na pewno, jutro bede w pracy to dokladnie sie dowiem

12. agata806

agata806 Fan(ka)

Ja też polecam szampon dermena nie zużyłam jeszcze jednego opakowania a już mniej włosy wypadają.

Poleć forum