reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i romantyczna.... w tym wątku niekoniecznie rozważna

domicela i zuzaczku dołączam się do wielkich dup ;) ponoc seksownych :p i prosze i sposób żeby tego seksu się troszke pozbyć
 
reklama
sex zwalczaj sexem ;D ;D
jak poznałam Tomasza to w ciagu miesiaca schudłam 10kilo!!!!.... taka byłam wyposzczona.....mmmm....a ile pomysłów sie miało... ;D ;D ;D ;D
 
u mnie dupa w normie ale brzuch jak w 5 m-cu, i co z tym zrobić?
pytałam o basen na głównym, wiecie czy można przy karmieniu?
 
U mnie tyłek też trochę urósł więc się dołączam, chociaż ja wolałabym zmniejszyć brzuch. Anikawi wiem co czujesz:(

A jeżeli chodzi o szampon vichy to mi udało się kupić na promocji w aptece, że za 35 zł miałam jeden + drugi mniejszy gratis.
 
reklama
Ja nawet wagowo to w ciągu 6 tygodni od porodu wszystko straciłam ale niedawno znowu przytyłam - 4 kg i waga stoi. Liczę, że może teraz kiedy nie jem czekolady, kakao orzechów to trochę schudnę a do brzuszków nie mogę się zmobilizować :mad: :mad:.
 
Do góry