reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i romantyczna.... w tym wątku niekoniecznie rozważna

reklama
A ja mam 170 cm, chciałabym ważyć około 60kg, ale niestety nadwaga 10 kg zostaje. Próbowałam wszystkiego a waga jak zaczarowana. Może Wy macie jakiś pomysł?
 
zuzaczku ty figlaro !!!!

domicela ja miałam rozmiar 34 :) i chcę miec nadal, ale moge tylko pomażyć, ale na 36 dalej liczę :) teraz pozostaje mi 38 ale zaczynam się powoli do tego przyzwyczajać
 
Ja przed ciążą nosiłam 38 albo 40 to zależy bo co sklep to inna numeracja ale teraz to już na bank 40 a w cyckach to czasami 42 ;D ;D ;D
 
Ja przez piersi pierwszy raz kupiłam kieckę rozmiar 40 :o, mniejsze się nie dopinały, na dodatek żebra mi się rozeszły, stara bielizna odpada :p.
Ja skończę karmić to będę chyba zażywać zukarin (nie jestem pewna czy tak to się pisze). Zapobiega wchłanianiu się cukrow z jedzenia. Mój tata to bieże ze względu na cukrzycę ale przy okazaji schódł mimo, że nie miał z czego.
 
Witam.
ja jak byłam z zuzką w ciazy przytyłam 28 kg.
Przed ciaza wazyłam 48 przy wzroscie 162 a do porodu 76kg.
Przed ciaza nigdy nie miałam tendencji do tycia i po porodzie po 2 miesiącach wróciłam do swojej wagi.
Z bianka jak zaszłam to wazyłam 50 kg i przytyłam niecałe 20,zostało mi moze 2 kg ale skóra wiadomo juz nie ta. :mad:
Tak ze w ciazy byłam mały słonik.
 
żużaczku a ze zdjec to wyglada ze ty wysoka jestes albo mi sie cos ubzduralo ;D

ja w ciazy przytylam 8kg moze dlatego mi sie nie porobily rozstepy :)
 
reklama
Do góry