reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna i zadbana mama :))))

ooo fajny wątek :-)
teraz czuje sie mega zaniedbana...przede wszystkim dlatego, że siedze w domu nie pracuje i nie mam tzw kopa(i własnej forsy...), zeby ładnie wyglądać...kiedyś to co innego...ech
ale są rzeczy z których nie potrafię zrezygnować :-)
Poniewaz dość szybko rosną mi włosy chodzę conajmniej co 5 tyg do fryzjera,od 5 ciu lat tego samego, poniewaz mam grube, geste i kręcone włosy...tylko mój cudowny Sławek daje sobie z nimi radę :-)
Zima zwykle używam podkładu, różu(efekt zdrowych rumieńców), korektora pod oczy i tuszu do rzęs. Lubie dobre marki, kolorowe kosmetyki tylko firmy MAC(od niedawna dostepne w jednym sklepie w warszawie)
Latem moje piegi są baaardzo widoczne(a piegi mam na całym ciele)więc wtedy nie używam podkładu, lubie moją mocno piegowatą buzie, weselsza wtedy jest...
Kiedy odkrywam stopy, czt.latem, zawsze mam zrobiony pedicure.
Manicure nie robie wcale, bo nie moge patrzeć jak mi niszczeje...
Smaruję się balsamami jak mam wolną chwilke, czyli 3-4 w tyg.Na noc używam kremu...twarz myje na zmiane żelem i wodą lub mleczkem i tonikiem.
Do włosów ZAWSZE używam conajmniej 3 ech odzywek, jesli tego nie zrobię wygladam jak by pirun w miotłę strzelił ;-)
Od 17 go roku zycia robie regularnie henne, bo oprawę oczu mam białą jak
mleko.

Panczeny i pod pachami gole się maszynką, ponieważ mam nawet na nogach krecone włosy inna forma depilacji odpada, zawsze mi wrastaja włosy...miejsca intymne depiluje kremami.
Hmmm sporty ostatnio zaniedbałam, jako dziecko i nastolatka wyczynowo uprawiałam pływanie, katowali nas wtedy równiez, bieganiem,siłownia, koszem, siatką nartami etc...teraz nieregularnie jeżdżę na rolkach,jeżdże na rowerze i regularnie pluskam się z dziewczynami w wodzie...
Kosmetyczka ostatnio, rzadko...ale jak wróce do pracy to poszaleję !!!
Ech chce byc znowu ładna i zadbana...
 
reklama
Ewe ty Fafciaro !! Ale ci fajnie:-) a zmarszki mimiczne to normalka...pielegnuj buzke jakimis kremikami z elastyną czy z Q10 ale nie siegaj jeszcze po zadne retinole bron bosze, w tym wieku skora jeszcze sama musi sie powysilac zamiast rozleniwic silnymi specyfikami, wtedy sama zatraci zdolnosc regeneracji. Ogolnie jesli chodzi o cere to b. duzo spraw sie składa na jej wyglad od czynnikow genetycznych poprzez diete i zanieczyszczenie srodowiska...wiec wazne są tez antyutleniacze w diecie lub witaminki sztuczne przynajmniej. Ja jak tylko pamietam to biore kompleks bo moja dietka nie jest taka znow super zroznicowana i najzdrowsza, szczegolnie zima, pozatym popalam sobie:zawstydzona/y: No ale 1 gora 2 fajki dziennie, jak mi sie chce wylezc na balkon albo na dworze ale nie na spacerze z Alkiem bo obciach. Tak jakos nie umiem sobie odmowic czasem takiej chwilki relaksu hehe...

Qrde, nie mam kiedy sobie łba ofarbowac no! pewnie dopiero w przyszłym tygodniu po egzaminie i po zjezdzie:tak:
 
ale fajny watek:-)

ja maluje sie codziennie. raz,ze w robocie chce godnie wygladac, a dwa, ze bez mejkapu mam okropny ryj:sick: ciapki, kropki, nierowny koloryt, czasem jakies pryszcze (jedyna rzecz, po ktorej ktos moglby powiedziec, ze wygladam jak nastolatka:sick:)
do fryzjera na baleage chodze co 2 msce, do kosmetyczki na oczyszczanie trafiam troche rzadziej.
od kilku lat uzywam po kapieli oliwki dla niemowlat, zas od msca raz na tydzien peelingu kawowego. dziewczyny, mowie, wam, rewelacja. jestem wniebowzieta, naklad finansowy minimalny, rozkosz dla ciala! oto przepis: fusy z parzonej kawy miesza sie z zelem pod prysznic i pod prysznicem masuje i juz:tak::-) osoby obdarzone wieksza fantazja mieszaja je ze smietana albo oliwa z oliwek, niektore dodaja cynamonu albo jakichs olejkow eterycznych dla lepszego efektu zapachowego, albo w ogole roznych innych rzeczy. na cellulit dziala to ponoc cuda (na moj jeszcze nie zdazylo,bo za krotko stosuje:sorry2::rolleyes: ) wbrew temu, co mogloby sie wydawac, mozna po nim zasnac, adas tez spi, nie przeszkadza mu ewentualny zapach. zainteresowanym polecam:tak:
 
Wesolutka czytałam kiedyś o tym przepisie, kofeina niby likwiduje celulit itp. też słyszałam że czyni cuda !!!
 
ja mało sie maluje mimo ze kończyłam kurs wizażu zresztą nigdy sie za duzo nie malowałam tylko podkład i tusz po pwierwsze uważami ze nie musze a po drugie szkoda mi czasu a po trzecie mam styl sportowy i nie musze miec pełnej tapety:) jedynie jak jade do szkoły albo gdzies wychodze czy jade do klientów to jakiś błyszczyk i cienie to tyle a jeśli chodzi o dbanie o ciało to sie strasznie opuściłąm dzis 1 raz ide na aerobik na basen wybieram sie juz z 6 miesiecy i cały czas cos sobie wymyslam a le w przyszłym miesiącu wybieram sie z koleżanka na takie małe spa hehe ...::: Centrum Odnowy Biologicznej :::... COB, Fitness, Katowice, Aerobik, Si
 
wesolutka fajny przepis, ja też wypróbuje, tylko muszę jakąś kawę kupić :-D bo ja piję tylko rozpuszczalną...
A wczoraj sobie zrobiłam kąpiel :-) i nasmarowałam się oliwką :tak: Przyjemnie mi się kładło spać :tak:
 
reklama
SUPER PRZEPIS JA TEZ SPROBUJE;-) CHOC NAJBARDZIEJ CHCE POZBYC SIE SKUTECZNIE MOJEGO BRZUCHA NIGDY NIE MAIALA OPONKI A TERAZ MAM DWIE:wściekła/y: JESTEM ZALAMANA:-(
 
Do góry