reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Też miałam ostatnio o porodzie...polozna wyjela sfatygowanego fantoma ktory chyba byl wieloródką :p krocze miala biedna przerażające, ale polozna powiedziala ze to przez to ze przy kazdym porodzie nie zszywali jej krocza. ;)
 
reklama
Ja jak juz wczesniej pisalam juz nie pracuje, nie moge cwiczyc ( bylam instruktorem)

Powiem wam tak- w sposob fizyczny i psychiczny czuje jakbym pracowala, bo chodze na uczelnie, ktora mnie wykańcza. Jestem bardzo zmeczona i coraz bardziej mnie mecza zajecia. I jescze to ze pred swietami wsztko zaliczam .... :( naprawde jestem zalamana tym wszytkim :(
 
a ja ciagle nie tyję....brzuch mi rosnie, a od poczatku ciazy przytyłam jakies 3 kg i to wszytko. nawet nie wiem czy to 3 kg bylo bo sie nie wazylam dlugo przed ciaza...ale na oko to jest ze 3 kg...
 
Luczynka- zgadzam sie z Toba ze jak sie siedzi na zwolnieniu to sie coraz mniej chce robić i jakaś "zgnuśniałość" dopada!!!!
Ja puki pracowałam codziennie makijażyk itp a i energię mialam inną....chociaz nie narzekam teraz bo ja z takich co z psem pod blok ie wyjda bez maku upu:-D:-D:-D
lubię ładnie wygladac bo dobrze się wtedy czuję.....a poza tym zawsze jak sie nie umaluję lub nie umyję wlosów to akurat kogoś znajomego spotkam!!!!!:sorry::sorry::sorry:

Codziennie jeżdze po synka (autkiem) do przedszkola- czasem wczesniej robię zakupy wiec tez jestem jeszcze aktywna...no ale ciekawe jak ze mna bedzie bliżej porodu!!!!!!!
zreszta teraz taki czas ze duzo lata sie po sklepach za prezentami itp!
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny,
Jestem tu nowa i tak chciałam się przywitać:) Nie mam jeszcze obycia na forum, więc nie wiem czu dobrze pisze i czy ktoś to przeczyta ;-)
Mam na imie Ania i czekamy sobie na synka, który ma urodzić się w lutym:-)
Pozdrawiam
 
Kataszone- malusieńko!!!
Moja ginka juz by na mnie krzyczala.....ale podejrzewam ze u Ciebie taka uroda. Pewnie jesteś szczuplutka!!!!! I tak najważniejsze czy dziecko rosnie prawidłowo!!!!!
 
reklama
Do góry