reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Paullla Dziewczyny mają rację. Olej wszystkich, którzy się nie znają a wygłaszają opinie. :wściekła/y::eek:
Moja córcia dwa tygodnie temu ważyła 910gram (a Dzidzie innych dziewczyn coś około 1100-1300 mniej więcej). I lekarz wcale nie mówił, że jest za mała.;-)
Dziewczynki z resztą są częściej mniejsze - ale to nie znaczy, że nie mieszczą się w normie :-) Poza tym na USG wystarczą milimetry i już pomiar jest niedokładny. Więc naprawdę się nie przejmuj.:tak: Jakby coś było nie tak, to lekarz napewno by Cięp oinformował :-D:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Jestem tu nowa i tak chciałam się przywitać:) Nie mam jeszcze obycia na forum, więc nie wiem czu dobrze pisze i czy ktoś to przeczyta ;-)
Mam na imie Ania i czekamy sobie na synka, który ma urodzić się w lutym:-)
Pozdrawiam

Witaj wśród Lutówek :-)
I zapraszamy na inne wątki
 
Witam forumowiczki ! mój pierwszy post :)
moja waga to już... 12 kilo do przodu :(
30 tydzień ciąży...
pozdrawiam

Hejka ja 30 tydzien i 15kg do przodu :)))) slonik sie ze mnie zrobil :(

Witam Dziewczyny na forum :-)
A wagą się nie przejmujcie - każda z nas przybiera w końcu inaczej.
Moja położna twierdzi, że przy karmieniu piersią, te zbędne kg znikają (oczywiście trzeba im pomóc regularną, ale delikatną gimnastyką) ;-)


a ja ciagle nie tyję....brzuch mi rosnie, a od poczatku ciazy przytyłam jakies 3 kg i to wszytko. nawet nie wiem czy to 3 kg bylo bo sie nie wazylam dlugo przed ciaza...ale na oko to jest ze 3 kg...

Jak ja miałam tylko 3 kg do przodu (a było to jakoś w 4 miesiącu), to moja Gin się zaczęła niepokoić, że tak mało. :-( Ale nic nie kazała z tym robić. Na ostatniej wizycie waga wskazywała już 7,5kg na plus.;-)
Ale na Twoim miejscu poszłabym zrobić jakieś badania, albo przynajmniej skonsultowała się z lekarzem, bo jak dla mnie to nie jest normalne, że tak mało przybierasz.:-( Ale tak jak pisałam wcześniej, każda z nas przybiera nieco inaczej - mooże taka jest Twoja uroda, że wszystko idzie tylko i wyłącznie w Maluszka :-D:-D:-D Szczęściara
 
Witam Dziewczyny na forum :-)
A wagą się nie przejmujcie - każda z nas przybiera w końcu inaczej.
Moja położna twierdzi, że przy karmieniu piersią, te zbędne kg znikają (oczywiście trzeba im pomóc regularną, ale delikatną gimnastyką) ;-)




Jak ja miałam tylko 3 kg do przodu (a było to jakoś w 4 miesiącu), to moja Gin się zaczęła niepokoić, że tak mało. :-( Ale nic nie kazała z tym robić. Na ostatniej wizycie waga wskazywała już 7,5kg na plus.;-)
Ale na Twoim miejscu poszłabym zrobić jakieś badania, albo przynajmniej skonsultowała się z lekarzem, bo jak dla mnie to nie jest normalne, że tak mało przybierasz.:-( Ale tak jak pisałam wcześniej, każda z nas przybiera nieco inaczej - mooże taka jest Twoja uroda, że wszystko idzie tylko i wyłącznie w Maluszka :-D:-D:-D Szczęściara

Mi moja pani gin nie kazala sie tym zamartwiac. Moja mama tez tyle przytyla w ciazy a mnie urodzila 4100.Ja coraz czesciej slysze ze ktos malo przytyl a dzidzia jest duza. Poza tym na usg wymiary niektore nawet sa za duze. Mala w 30 tyg wazy 1453g, to nawet wiecej niz powinna.
poza tym ja wiem czemu moge malo tyc. TARCZYCA.
Nie marwt sie, przeciez lekarz musialby byc bezdennie glupi zeby nie zwrocic uwagi na to.Wiec konsultacja z lekarzem jest na kazdej wizycie. A ja biore hormony tarczycowe, i pani doktor powiedziala mi ze panie z chorobami tarczycy maja wlasnie male przyrosty wagi.

chociaz ja tez za kazdym razem na wage jak na skazanie ide, bo sie boje, ze nie przytylam ze dzidzia jest za mala...ale kiedy mam robione usg - ulga....mnie az dziw bierze ze ona taka wielka jest a ja nie tyje, tylko stoje w miejscu...
 
Ostatnia edycja:
Kataszone- no to mamy małą modelkę!!!!!!:-D:-D:-D:-D

hehe prawdopodobnie tak! jak odziedziczy figure po tacie i gabaryty to wybieg dla niej otwarty. Najfajniejsze jest to ze ZAWSZE na kazdym usg te nogi wychodzil miej wiecej 2 tyg za dlugie! myslalam ze to moze byc pomylka przeciez wody znieksztalcaja obraz, dzidzia sie rusza wiec obraz moze byc zamazany...a tu? ciagle to samo!
 
rudziak, z tym mitem to prawda ale i nie prawda. Bo karmienie piersia ma bardzo wazny aspekt psychologiczny, ktory tez wplywa na kolke u dzieci. Kolka nie jest spowodowana tylko i wylacznie jedzeniem. Ake to prawda ze glupotą jest to ze jak kobieta karmi piersia, to znaczy ze dziecko nie bedzie mialo kolki bo to wcale nie jest powiedziane. Takze ma to swoje dwie strony.
Ale wspolczuje ze tak zle ci sie uczestniczylo w tych zajeciach. Ja tez z kilku rzeczy nie jestem zadowolona jesli chodzi o szkole do ktorej chodze, ale postanowilam isc i tego narazie sie trzymam. Jak narazie wiecej wynioslam pozytku i tego tez innym zycze. :)
 
hehe prawdopodobnie tak! jak odziedziczy figure po tacie i gabaryty to wybieg dla niej otwarty. Najfajniejsze jest to ze ZAWSZE na kazdym usg te nogi wychodzil miej wiecej 2 tyg za dlugie! myslalam ze to moze byc pomylka przeciez wody znieksztalcaja obraz, dzidzia sie rusza wiec obraz moze byc zamazany...a tu? ciagle to samo!

Ciesz się, wszyscy chłopcy w piaskownicy będą się za nią oglądać :-D
 
Mnie trochę przeraża wizja latania po sklepach za prezentami...

A wiecie czego mi naprawdę brakuje... solarium. Poszłabym rozgrzać te swoje stare gnaty i przy okazji opalić się... Już się nie mogę doczekać kiedy pójdę się "pogrzać".

A jutro idę do fryzjera, żeby ładnie wyglądać :-) nie tylko w pracy :-D

mi tez brakuje solarium!!!!!!! jak ja to lubialam...nie opalanie, bo to mi malo dawalo, zaraz bylam blada, ale lezenie i ogrzewanie sie :):):):) teraz zastanawiam sie nad tym czy bede to kontunuowac, bo moj Artur sie o mnie boi, bo za duzo sie o solarium teraz zlego slyszy :crazy:
 
reklama
Do góry