reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Mnie został tydzień do terminu ;-)
I dziś na 17.00 ostastnia wizywa - chyba.
Zobaczymy co mi moja gin powie :-)
 
reklama
ja mam brązowe upławy, pasma śluzu, skurcze i stawianie się macicy... i tyle energii, że mam ochotę pobiegać po parku (rąbnęło mnie na koniec... jak cholera...):baffled:

szczęściara, rozpoczął się Twój poród. a skurcze regularne ?
skorzystaj z dawki energii na dopakowanie torby :-D i dopięcie wszystkich szczegółów zanim udasz się do szpitala :tak:
zazdroszczę ...
 
a ja w środę pokulam się na wizytę na godz 16:00 i pewnie nie usłyszę o żadnym rozwarciu, skróceniu szyjki :-( i będę się kulać w nieskończoność

doubleaga,

no też nie sądzę, że dojdziesz na to ktg :-D ale jakby ci mialo byc przykro z tego powodu, to przeciez przy lozku porodowym taki sprzet powinien stac ;-) mozna sie podlaczyc :tak:
 
a na mnie nawet ciepła kąpiel nie działa:-D
dzisiaj koszmarna noc, ciągłe myśli o porodzie, nie mogłam się wygodnie ułożyć i rano obudziłam się kontuzją ręki :szok:
nadal zgagi mnie męczą, ale to już wieczorem zapodaję sobie rennie :tak:
poluźnione wiązadła też dają o sobie znać albo te nagłe bóle w pośladkach :baffled:
no i wieczorem obowiązkowo spuchnięte stopy:tak:

w dwóch słowach: same przyjemności :-D
 
08 luty 2010r.

:rolleyes: ggosia :rolleyes:

Córeczka Ania
Godzina Porodu -> 08:30
Waga -> 3480g
Długość -> 57cm
Rodzaj Porodu -> cc
Tydzień Ciąży -> 39t i 5d ciąży
Punkty Apgar -> 10
Drugie Dziecko
 
Ostatnia edycja:
reklama
08 luty 2010r.

:rolleyes: agapa :rolleyes:

Córeczka Majka
Godzina Porodu -> 14:30
Waga -> 3430g
Długość -> 56cm
Rodzaj Porodu -> sn
Tydzień Ciąży -> 40t i 2d ciąży
Punkty Apgar -> 10
Trzecie Dziecko
 
Ostatnia edycja:
Do góry