reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Cześć dziewczyny. Bardzo Was proszę o trzymanie za mnie kciuków w poniedziałek - to już będzie moje 4 usg, ale ciąża jest zagrożona. Mam od jakiegoś czasu plamienia, biorę co prawda luteinę i mam leżeć. W dodatku mam wadę w budowie macicy, ale i tak jestem dobrej myśli i wierzę że kruszynka rośnie.

Ggosia-wszystkie 4 będą zacisnięte.

Niestety kolejna wizyta dopiero 13.08 bo Gin się urlpouje...
 
To nasza lista :-) :


Emilciaa - 20.07
Ggosia - 20.07
Karolina2 - 20.07
Anisen - 22.07
Julisia - 23.07

Mama Sówka - 24.07
Moni_ka - 24.07
Dormark - 27.07
Czarodziejka - 28.07
Znachorka - 29.07
Pysia - 29.07
AgaB - 30.07
Shingle - 30.07
Ilonaa - 2.08
Hunjord - 3.08
AsiaMoss - 10.08
Madzia8310 - 11.08
Kejt82 - 11.08
Daga.p - 13.08
Luczynka - 17.08

Listę zrobiłam żeby nie trzeba było szukać po wszystkich stronach :-p
Oczywiście za wszystkie Dzidziusie trzymam mooocno kciuki :-D


 
Ostatnia edycja:
ten termometr to dobry pomysł :). Ja znowu się boję, ze ostatnio w za zimnej siedzę, bo właśnie przeczytała, ze nie mozna za ciepło i leje chłodną:-D
 
U nas z ciązowych dolegliwosci........wczoraj wystąpily plamienia....a raczej polało sie trochę krwi jakbym @ dostala. Przestraszylam sie i od razu pojechalismy z M do szpitala. Lekarz dokladnie mnie zbadal i zrobil usg.....wszystko jest ok...wiec nie wiem skąd te plamienia (bo to juz drugi raz). Nie wiem moze mam jakiegos polipa albo nadżerkę?..Sama nie wiem co myslec ale spedza mi to sen z powiek.....Kazdego dnia zastanawiam sie czy donosze ciąze......:-(
 
reklama
Moze taka twoja uroda. Pamietaj, że niektóre kobiety do 3 miesiąca mają okres, sprawdz czy nie powinnaś dostac okresu teraz. Skoro lekarz nic nie wykazał, to nie martw się na zapas, stres nie jest dobry w ciązy. Wszystkie trzymamy kciuki i będzie ok :tak::tak::tak:
 
Do góry