reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
To napewno tak, każda matka twierdzi, że gdy tylko weźmie maluszka w swoje ramiona zapomina o bólu. Tego nie moge się juz doczekać:tak:

Oj to nie prawda ze kazda matka zapomina o bolu. Ja nie umialam zapomniec. Tylko fakt ze ma sie dzieciatko sprawia ze wiesz, ze bylo warto i ze przetrzymasz ten bol. Z tym ze u kazdej jest inaczej. Moment gdy klada dziecko na piersi zaraz po porodzie jest najpiekniejszym momentem :-) Juz niedlugo wszystkie bedziecie o tym wiedzialy z wlasnego cudownego doswiadczenia :tak:Byle do lutego ;-)


A! I ja jeszcze zaraz po porodzie powiedzialam ze nie chce wiecej dzieci ale to podobno normalne :-D Ale po kilku tygodniach jak doszlam do siebie to wrocilam do opcji 3 dzieci :tak::-p:-D
 
reklama
To prawda....moment kiedy polozna kladzie dzidziusia przy piersi mamy to coś CUDOWNEGO. plakalismy z męzem obydwoje!!!
Ale ja zaraz po porodzie powiedzialam poloznej: Dobra to nastepne za 3 lata:-D:-D:-D:-D I jakby sie sprawdzilo:))))
 
Ech , ja teraz żałuję że nie kupiłam DAX Perfecta na brzuch i na piersi jak była promocja w rosmanie , byly tylko po 17, 90 ... a ja wtedy byłam okrutnie bez kasy i wydawało mi sie że to i tak drogo ...ale zamierzam stosować własnie te kosmetyki. Z tej serii jest tez łagodzący na pękające brodawki , ale to juz po porodzie ;)
 
Dziewczyny ja w pierwszej ciązy uzywalam kosmetykow Mustella.....calkiem niezle chociaz drogie....mialam krem na piersi i na brzuch zeby rozstepow nie bylo...niestety na cyculach kilka sie pojawilo po porodzie.....
 
Dziewczyny ja niewyobrażałam sobie i dalej niewyobrażam żeby rodzić bez mężą. Nie mówię o tym, że bardziej mnie doceni po tym co przeszłam ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Bo same wiecie, że personel jest różny a jednak przy mężu hamują się. Wiem bo już to przeszłam. A dodatkowo musze przyznać, że był mi bardzo pomocny. I powiem szczerze, ze sią darłam na cały oddział (byłam sama więc spoko;-)) i miałam gdzieś co personel o mnie pomysli. A położne w szkole rodzenia mówiła, że jeśli to pomaga to mamy się drzeć. Jak szłam do porodu to miałam zamiar być dzielna...hehehehehe...Przy 7 cm darłam się, że mam mieć cesarkę...hehehehe... Jedyne założenie jakie warto zrobić to, że będzie bolało. I pamiętajcie, że nie każda matka jak zobaczy swoje dziecko czuje od razu wszechogarniającą miłość bo często po ciężkim porodzie myśli tylko żeby odpocząć. Może jestem wyrodną matką że to piszę ale niestety taka jest prawda.
 
reklama
Może masz rację, zapiszę się ok 7,8 m-ca. Tylko ciekawe czy tak późno będzie chciał mnie przyjąć.

Jeśli chodzi o poród u Malarkiewicza to powiem Ci tak: podoba mi się tam taka intymność i rodzinna atmosfera. Ja akurat rodziłam tam do 10 cm rozwarcia, a potem okazało się, że muszę mieć cc, bo spadało tętno płodu. I w sumie miałam cesarkę. Gdybym wcześniej wiedziała, że to będzie cc to zdecydowałabym się na Szpital Wojewódzki, gdyż nie ma co się oszukiwać jest tam bardziej wykwalifikowana kadra i mają lepszy sprzęt. Po cc miałam komplikacje w postaci ropiejącej rany, choć nie wiem czy to wina niewłaściwie przeprowadzonej operacji czy złej pielęgnacji rany. Generalnie uważam, że jest tam super jeśli poród przebiega wzorowo.

A teraz jak się zastanawiałam to Szpital Miejski odpada, Wojewódzki mnie trochę przeraża, więc chyba zostanie znowu były Kolejowy.

Pozdrawiam

Myślę, że w każdej chwili Cię przyjmie na wizytę :) Także tym się nie martw.
A co do szpitala b/ Kolejowego, to zdecydowałam się na niego m.in. z tych samych względów co Ty - rodzinna, miła atmosfera, mały przyjazny szpital, jakoś przerażają mnie molochy.
Jeśli, nie daj Boże coś byłoby nie tak pod koniec ciąży ze mną lub z dzidzią no to wtedy wybiorę Wojewódzki, bo jak sama wiesz ma najlepszy sprzęt w mieście.
pozdrawiam Cię serdecznie:-)
 
Do góry