reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Smsik od Moni_ka (21 stycznia 2010r. godzina 9:23):

"Hey tu Monik_ka z forum, pisałam wczoraj, że mam mieć cesarkę, a więc jestem już w szpitalu, mam kroplówkę i cewnik, który miałam zakładany na żywca i strasznie bolało, dali mi szpitalną koszulę do pasa i z dupą na wierzchu mam paradować, po 10:00 mam mieć cięcie, ale mają tu taki burdel, że sami nie wiedzą, w każdym razie na pewno dzisiaj, postaram się napisać jak będę po, papa"
 
reklama
A my kurcze po raz kolejny nie mozemy sie zdecydowac :wściekła/y:.
2 miesiace temu mial byc Filipek, zdarzylam juz przyzwyczaic sie do tego imienia, ale moj maz stwierdzil, ze jakos tak dziwnie mu sie je wymawia i moze cos innego wybierzemy. No ok, ja tez nie bylam na 100% przekonana do tego imienia.
Wybieralismy miedzy Oskarem, Alexem, Dominikiem, Mateuszem a Sebastianem.
Po dlugich negocjacjach stanelo na Oskarze (ktos wczesniej pisal, ze to imie dla pieska hehe :-D)
No i znowu sie przyzwyczailam do Oskarka, a wczoraj slysze od meza ze Oskar to tak dziwnie i moze Mateusz :confused:
Mnie jakos ten Mati nie przekonuje :-( wiec znowu zaczynamy od poczatku poszukiwania. Kurcze, dla dziewczynek mialam kilka stalych typow, a dla chlopaka nic mi sie do konca nie podoba :wściekła/y:
 
Kochana, masz tak jak Tygrynka - też się biedaczka nie może na żadne imię zdecydować :-(
Ale nie martw się, na pewno traficie na to jedno jedyne - tylko nic na siłę :-)
Będzie dobrze.
 
Smsik od Moni_ka (21 stycznia 2010r. godzina 12:18):

"Jestem po, synek ma dziesięć punktów, 54cm i 3200g, wszystko jest ok, ale ma cechy wcześniaczka tzn. czerwony jest taki troszkę, mieliśmy go chwilę, teraz poszedł się grzać. Mnie jeszcze znieczulenie trzyma, pa"
 
reklama
Do góry