reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna mama czyli kremy, kremiki i inne specyfiki

Nieistotna

Grudniowa Mama'06 Terminator
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2006
Postów
3 459
Pozwole sobie ( cóż za zuchwałość :-) ) założyć nowy wątek dotyczący nie tyle naszych maleństw, co nas samych. Chcialabym byśmy sie podzielily ze sobą wiedzą na temat kosmetyków których uzywamy w ciąży i na codzien..

Jako, że jak juz wspomniałam moja cudna skora zaczyna robić mi psikusy w postaci rozstępów zaczne od moich specyfików ktore wspomagają walke z nimi.

Przeczytalam ostatnio na temat rozstępow mase artykulow z ktorych jasno wynika ze zaden, nawet najdrozszy krem nie gwarantuje unikniecia rozstepow bo to kwestia genow, hormonow, typu skory a dopiero na koncu kwestia kosmetkow i masazy..

Pierwszym kosmetykiem byl: Eveline Slim Extreme 3 D Serum przeciwko rozstępom. 150ml okolo 13zl.
Dosc tani, wydajny, zapach ciekawy - bluszcz, szybko sie wchlanial.. ale nie mial specjalnej adnotacji ze moze byc uzywany przez ciezarne wiec po pierwszej tubce dalam sobie z nim spokoj

4cuxdtc.jpg


Drugi to krem niemieckiej firmy Sanosan 100ml ok. 13zl
Piekny fiolkowy zapach, strasznie ciezko sie smaruje (ale to zmusza do mazasu hehe) troche za malo wydajny. przystowany dla kobiet w ciazy.
ogolnie jest ok..
 
reklama
Trzecie cudo to Rossmann, Babydream, Olejek przeciw rozstępom 300ml ok. 13zl
Bardzo dobry kosmetyk.. zapach nie w moim guscie ale za to pozadny sklad chemiczny, bez parafiny, bezpieczny dla ciezarnych, dobrze nawilza, bardzoo wydajny...
Polecam wszystkim
 
O, Nieistotna - ty zuchwalcze (hhahahaha).
Superwątek! Na razie nie bardzo mam co zareklamować, ale postaram się udzielać i ja:tak:. Buźka!
 
Nieistotna posmrowałam się raz Eveline Slim Extreme 3 i myślałam że mi cycki odpadną tak mnie szczypało :-p dermtolog powiedział mi, że najlepsza jest czysta oliwa z oliwek bo nie zawiera dodatków...
 
Tak ta seria Eveline ma tendencje do szczypania, ja dostalam specyfik na uda i posladki i gdy smarowalam zel wchodzil mi miedzy palce i tak niemilosiernie szczypal ze go odstawilam w czorty.. nawet jak mylam rece po 3 razy mydlem szczypalo miedzy palcami jak cholera, niby smieszna rzecz a jednak duza przeszkoda
serum na rozstepy jest delikatniejsze niz reszta serii i nie szczypie tak bardzo :)
 
Milko tez kiedys myslalam o oliwie z oliwek ale nie wydaje mi sie to do konca dobrym pomyslem, poza tym taka cholera pewnie strasznie by mnie denerwowala cieknac po rekach i wszedzie dookola :)
Wole zostac przy rossmannowskim olejku ktory tez jest w miare naturalny bo nie zawiera barwnikow ani konserwantow :)
 
Ja na piersi smaruje kremem z serii avon, brzuszek oliwka bambino. Reszte cialka jak mi sie chce to tez balsamami z avonu. Rozstepow sie nie uchronie bo mam ich troche po kuracjach odchudzajacych z paru lat wstecz. :baffled: . ale nie wiem czy ten krem na piersi nie jest czasami szkodliwy. Moze ktoras sie zna. koniecznie trzeba tez potem zalozyc watek jak urodzimy, bo kosmetyki beda tez bewzglednie konieczne.........szczegolnie na brzuszek.........:dry: brrrrrrrr
 
reklama
Sama sie zastanawiam jak to jest.. wiele osob mowi ze w ciazy nie wolno uzywac zwyklych kosmetykow bo przenikaja przez skore.. ale ile w tym prawdy a ile chwytu reklamowego to nie wiem.. wiele kosmetykow jest drozszych tylko dlatego ze napisano na nich ze sa przeznaczone dla ciezarnych a potem okazuje sie ze maja identyczny sklad i przechodza te same testy co reszta..
badz tu madry
wyczytalam tez ze nie wolno smarowac brodawek.. hmmm
aja zastanawialam sie nad kupnem kremu z serii babydream do piersi i brodawek..
:-)
 
Do góry