reklama

Piękna mama czyli kremy, kremiki i inne specyfiki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2006' rozpoczęty przez Nieistotna, 29 Wrzesień 2006.

1. Nieistotna

Nieistotna Grudniowa Mama'06 Terminator

Pozwole sobie ( cóż za zuchwałość :-) ) założyć nowy wątek dotyczący nie tyle naszych maleństw, co nas samych. Chcialabym byśmy sie podzielily ze sobą wiedzą na temat kosmetyków których uzywamy w ciąży i na codzien..

Jako, że jak juz wspomniałam moja cudna skora zaczyna robić mi psikusy w postaci rozstępów zaczne od moich specyfików ktore wspomagają walke z nimi.

Przeczytalam ostatnio na temat rozstępow mase artykulow z ktorych jasno wynika ze zaden, nawet najdrozszy krem nie gwarantuje unikniecia rozstepow bo to kwestia genow, hormonow, typu skory a dopiero na koncu kwestia kosmetkow i masazy..

Pierwszym kosmetykiem byl: Eveline Slim Extreme 3 D Serum przeciwko rozstępom. 150ml okolo 13zl.
    Dosc tani, wydajny, zapach ciekawy - bluszcz, szybko sie wchlanial.. ale nie mial specjalnej adnotacji ze moze byc uzywany przez ciezarne wiec po pierwszej tubce dalam sobie z nim spokoj

Drugi to krem niemieckiej firmy Sanosan 100ml ok. 13zl
    Piekny fiolkowy zapach, strasznie ciezko sie smaruje (ale to zmusza do mazasu hehe) troche za malo wydajny. przystowany dla kobiet w ciazy.
    ogolnie jest ok..

2. Nieistotna

Trzecie cudo to Rossmann, Babydream, Olejek przeciw rozstępom 300ml ok. 13zl
    Bardzo dobry kosmetyk.. zapach nie w moim guscie ale za to pozadny sklad chemiczny, bez parafiny, bezpieczny dla ciezarnych, dobrze nawilza, bardzoo wydajny...
    Polecam wszystkim

3. reklama
  4. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

O, Nieistotna - ty zuchwalcze (hhahahaha).
    Superwątek! Na razie nie bardzo mam co zareklamować, ale postaram się udzielać i ja:tak:. Buźka!

5. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

Nieistotna posmrowałam się raz Eveline Slim Extreme 3 i myślałam że mi cycki odpadną tak mnie szczypało :-p dermtolog powiedział mi, że najlepsza jest czysta oliwa z oliwek bo nie zawiera dodatków...

6. Nieistotna

Tak ta seria Eveline ma tendencje do szczypania, ja dostalam specyfik na uda i posladki i gdy smarowalam zel wchodzil mi miedzy palce i tak niemilosiernie szczypal ze go odstawilam w czorty.. nawet jak mylam rece po 3 razy mydlem szczypalo miedzy palcami jak cholera, niby smieszna rzecz a jednak duza przeszkoda
    serum na rozstepy jest delikatniejsze niz reszta serii i nie szczypie tak bardzo :)

7. Nieistotna

Milko tez kiedys myslalam o oliwie z oliwek ale nie wydaje mi sie to do konca dobrym pomyslem, poza tym taka cholera pewnie strasznie by mnie denerwowala cieknac po rekach i wszedzie dookola :)
    Wole zostac przy rossmannowskim olejku ktory tez jest w miare naturalny bo nie zawiera barwnikow ani konserwantow :)

8. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

Mnie zaprzyjźniony dermatolog powiedział że oliwa z oliwek jest najlepsza więc mu wierze :-D

9. Nieistotna

Mialas juz okazję ją przetestowac?

10. reklama
  11. aga1401

aga1401 Grudniowa Mama'06

Ja na piersi smaruje kremem z serii avon, brzuszek oliwka bambino. Reszte cialka jak mi sie chce to tez balsamami z avonu. Rozstepow sie nie uchronie bo mam ich troche po kuracjach odchudzajacych z paru lat wstecz. :baffled: . ale nie wiem czy ten krem na piersi nie jest czasami szkodliwy. Moze ktoras sie zna. koniecznie trzeba tez potem zalozyc watek jak urodzimy, bo kosmetyki beda tez bewzglednie konieczne.........szczegolnie na brzuszek.........:dry: brrrrrrrr

12. Nieistotna

Sama sie zastanawiam jak to jest.. wiele osob mowi ze w ciazy nie wolno uzywac zwyklych kosmetykow bo przenikaja przez skore.. ale ile w tym prawdy a ile chwytu reklamowego to nie wiem.. wiele kosmetykow jest drozszych tylko dlatego ze napisano na nich ze sa przeznaczone dla ciezarnych a potem okazuje sie ze maja identyczny sklad i przechodza te same testy co reszta..
    badz tu madry
    wyczytalam tez ze nie wolno smarowac brodawek.. hmmm
    aja zastanawialam sie nad kupnem kremu z serii babydream do piersi i brodawek..
    :-)

Poleć forum