reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna mama czyli kremy, kremiki i inne specyfiki

reklama
Aenye czyli jest tak jak myslalam, co ma byc, to bedzie i to nie wazne ile kasiutki sie wyda.. ja mam pomaranczowa cholere na polowie ciala, wszystko powstalo teraz w ciazy.. wole poswiecic kase na dobrego fryzjera ktory poprawi mi humor niz na drogie a bezskuteczne kremy antycellulitowe...

Kicia rozstepy mam 4sztuk na pupie i 6 na brzuszku :)

Co do musteli to slyszlam podzielone opinie, mnie cena niestety skutecznie odstrasza wiec na sobie nie przetesuje
 
ja mustele od 3 miesiaca rano i wieczorem
i jestem mega zadowolona
poki co nawet kawałeczka nie mam rozstepu a te takie z bioder z okresu dojrzewania tez zrobiły się prawie niewidoczne

a jak ten galenic kicia?
 
mi mustele polecala tez przyjaciolka mojej mamy, ktora prowadzi apteke (sprzedala mi po kosztach wiec raczej nie ma w tym interesu :) )

Nieistotna to malutenko! po porodzie pewnie nie bedzie nawet widac!

sugarspunsister galenic fajny, super sie wchlania!
zobaczymy jakie beda efekty :laugh2:
 
Na każdą kobiete inaczej działają kosmetyki mi naprzykłąd celulit z nóg znacznie się ograniczył po tym 3d zielonym a Vichy są dla mnie najlepszymi kosmetykami ilekroć użyje którego kolwiek kosmetyku zawsze przynosi zamierzony efekt.
 
reklama
Do góry