reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna mama czyli kremy, kremiki i inne specyfiki

Chodzi o wszystkie kosmetyki tej firmy?
Nie znam ich osobiscie. Popatrzylam sobie na sklady i wygladaja bardzo ciekawie. Duzo skladnikow aktywnych, algi, wyciagi z pestek winogron, orzechow makanamia, cynamonu i wiele innych. Kosmetyki moga byc dobre.
Ale ceny tez sa niezle...
 
reklama
Ich sklad mimo ze bogaty nie tlumaczy takiej ceny, ale to urok marketingu :-D
Sugar a nie lepiej ci bedzie kupic pojedyncze skladniki i dodac do tanszych gotowcow? ja tak robie z proteinami w przypadku odzywek do wlosow.
Mam kreatyne, owies, proteiny mleka itp a do kremu do twarzy dodaje np liposomy nawilzajace, wychodzi taniej niz tak drogie kremy.
Kurde i wybacz ze sie wtracam bo w sumie pytalas none :)
 
Ostatnia edycja:
hehe, ja tez zrobilam sobie ten piling zaraz po ilonkowej reklamie, zapomnialam napisac ;-) MISTRZOSTWO! calej rodzinie sie chwalilam przegladka skora :-)
szkoda, ze efekt krotkotrwaly..
 
Ostatnia edycja:
Aenye przy dłuzszym regularnym stosowaniu efekt nieco sie wydłuży, chociaż nie od peelingu do peelingu, nie wiem czemu, może bylo by za cudnie by, za grosze miec skóre jak niemowle :-D
 
reklama
moj przepis jest taki:

robisz pachnaca kapiel, kiedy dzieci juz spia, szykujesz pyszna fusiasta kawe z wanilia i bita smietana, do tego cos slodkiego i dobra ksiazke. delektujesz sie kawa i reszta, a po zakonczeniu ablucji, jak juz wypuscisz wode z wanny, bierzesz plyn do mycia ciala i wlewasz ciut do fusow po kawie. i rozcierasz to na calym ciele, masujac do woli :-) splukujesz wanne i po robocie, a skora jak u niemowlaka wlasnie!

jami!
 
Do góry