reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

Ja ze spodni też jestem zadowolona wczoraj mąż pranie robiła i zobacz e jak po praniu wyglądają, ale muszę nogawki skrócić ja na lato na pewno kupie sobie rybaczki z tej firmy ;-)
 
reklama
Witam kobitki :-)

A ja kupiłam sobie wczoraj spodenki w H&M, wywiesili już z cienkiego jeansu. Polecam super wygodne :tak:
 
Doczekałam się spodni. :-) Właśnie dotarły. :tak: I po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mam je za długie, hihihi. Wyglądają że są niezłe:tak:;-)
 
Mati, chyba, też się skuszę na tą spódniczkę :-). Cena przystepna i jak piszesz, że jesteś z niej zadowolona...
 
jeśli chodzi o rozstępy to dobry jest krem Ireny Eris na istniejące rozstępy można go używaż od II trymestru... ja używam i narazie jestem zadowolona jakby trosze te kreski zbladły...
 
Też go używałam i faktycznie jest dobry. Tylko szkoda, że jet tak mały bo tylko 75 ml. I mnie to wystarczyło na jakieś 2 tygodnie.
 
mi w zeszłym m-c pojawiły się bardzo brzydkie rozstępy na piersiach (mialam biust małe C, a teraz stanik D jest za mały :-/ ) i zaczełam używać FOLIACTI pharmaceris krem przeciw rozstępom (napewno zatrzymał dalszy rozwój rozstępów), ale będę chyba go musiała zmienić na krem na rozstępy, bo boje się, że zostanę z tymi paskami :-(
 
alicja to nie jestes sama. tez mialam miseczke C teraz juz D jest za mala i wczoraj tez zauwazylam te paskudne kremy. z pharmaceris mam ulotke i zastanawialam sie nad kupnem kremów z tej serii, ale podobno ten krem na rozstepy jest na brzuch, uda i posladki. o piersiach nawet słowa nie nie ma. a po ostatnim uczuleniu ktore mialam po kremie na cyckach boje sie czegokolwiek uzywac.
a i dostalam od kuzynki balsam do ciala gosh i powiem wam ze bardzo jestem z niego zadowolona. moja kuzynka mowila ze uzywala go w czasie ciazy i obylo sie bez rozstepow.
 
Dosiu ja też ostanio miałam problem z wrażliwą skórą (nawet oliwka mnie uczulała), ale odpukać ten krem z pharmaceris narazie jest ok. Faktycznie w środku (na informacji) nie ma nic napisanego o piersiach, ale na pudełku jest i Pani w aptece mi go poleciła, jako właśnie do piersi i nie powiem cena też mnie skusiła, w porównaniu z kremem do piersi dla kobiet w ciąży z Douglasa, który kosztował ponad 200 zł. Pozdrawiam :-)
 
reklama
A ja jak nosiłam miseczkę B tak noszę, ale się nie martwię bo po porodzie dopiero się zacznie. Po pierwszej ciąży miałam tak ciężkie piersi, że mój kręgosłup porządnie to odczuł.
Mati podoba mi się ta spódniczka, może się skuszę.
A ja dziś byłam na pierwszych zakupach ciążowych i kupiłam dwie pary spodni i ogrodniczkę ciążową. Wreeeeeszcie, bo już ciasno mi było w przedciążowych ciuchach. Drogie to wszystko strasznie, ale mam nadzieję, że trochę mi posłuży
 
Do góry