reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

Ja smaruje sie tylko oliwka dla dzieci, jedyne co mi sie powieksza poki co to biust! Moglabym miec taki caly czas :-) a nastepna rzecza jaka mam zamiar obie zafundowac bedzie rowerek stacjonarny. Czytalam ze dobrze robi dla kobiet w ciazy, troche ruchu nie zaszkodzi no i oczywiscie spacery ale poki o pogoda nie jest zbyt zachecajaca..:cool2:
 
reklama
Dla mnie kremy to tylko dodatek. Dużo wody mineralnej i odpowiednia dieta to bardziej.
Pierwsza ciąża- krem co jakieś 2 tygodnie- zero rozstępów na brzuchu, i trochę na prawym półdupku:baffled:. Biust smarowany regularnie oliwką- cała masa rozstępów.
2 ciąża -oliwka, drogie kremy apteczne- na brzuchu trochę rozstępów, po cc kilka dodatkowych brózd. Biust trochę oliwki z ziaja i dobry stanik- tym razem rozstępów brak. Przytyłam niewiele, w pierwszej 12, w drugiej jakieś 10.
czarodziejska
dawaj wymiary bardzo ściśle mierzone pod biustem i w biuście luźne, bez stanika. Policzymy, założe sie, że masz biust wiekszy niz myślisz;-)
Z własnego doświadczenia- stanik naprawdę potrafi zdziałać cuda, ja już marzyłam o operacji plastycznej- po pierwszej ciąży nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. Duże ale zwis totalny i te rozstępy.:baffled: Teraz , po3 latach noszenia 65 GG zamiast 90 D (przeważnie, to się zmienia) biust dużo jedrniejszy, rozstepy ledwo widoczne:-D
Co ciekawe, doby rozmiar robi cuda- ujędrnia i autentycznie powieksza (te motylki- fałdki które sie tworza pod pachami przesuwają sie do miseczki).
 
Matko, ja noszę miseczkę małe C i jestem po 2 ciążach i karmieniach, mam bardzo małe piersi, nic też w ciąży się nie powiększyły tylko bolą - a tak marzyłam o pięknym biuście ciążowym ;)
Co do smarowideł to ja ujędrniający balsam stosuję ale 2 razy w tygodniu, rozstępów mam mało po ciążach.
Ale za to cera fatalna w ciąży, wiem że potem będzie piękna ale póki co bez tapety ani rusz
 
gaja C? ile tak z ciekawości. Takie 75 c?
Nie koniecznie tak jest w twoim przypadku ale często szczupłe kobiety noszą zamiast dopasowanego pod biustem 65 właśnie 75. Taki prawdziwy, statystyczny średni rozmiar dla kobiety szczupłej z przeciętnym biustem to angielskie 65 ff 65 g.
 
czarodziejska wychodzi 65 C angielskie i 65 B polskie.
To taki rozmiar wyjściowy, może sie okazać, że potrzebujesz ciut większej miski, ale szukaj 65-tek. W ten sposób piersi bedziesz miała tam gdzie mają być i odpowiednio podtrzymane a nie rozpłaszczone albo zdeformowane. W ten sposób szybciej wrócą do formy. Ważne żeby fiszbina obejmowała pierś i mostek przylegał do ciała. Obwód musi być ścisły, żeby nic pod iego nie uciekało i żeby nie podjeżdżał.
No i zakładanie, koniecznie wygarniaj wszystko co masz pod pachami do miseczki.
Możesz zerknąć poniżej to dowiesz się jakie marki staniczków będą dla ciebie najlepsze i gdzie najlepiej kupić.
Lobby Małobiuściastych :) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
reklama
Policzymy, założe sie, że masz biust wiekszy niz myślisz;-)
Z własnego doświadczenia- stanik naprawdę potrafi zdziałać cuda, ja już marzyłam o operacji plastycznej- po pierwszej ciąży nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. Duże ale zwis totalny i te rozstępy.:baffled: Teraz , po3 latach noszenia 65 GG zamiast 90 D (przeważnie, to się zmienia) biust dużo jedrniejszy, rozstepy ledwo widoczne:-D
Co ciekawe, doby rozmiar robi cuda- ujędrnia i autentycznie powieksza (te motylki- fałdki które sie tworza pod pachami przesuwają sie do miseczki).
Ja tez poprosze o wyliczenie pod biustem mam 79 cm biust 99 cm teraz nosze 80D
 
Do góry