reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

Dziewczynki, nie wiem czy któraś z was zwróciła na to uwagę, ale radzę nie kupywać staników z usztywnieniem po bokach, jak i pod biustem (polecam z gumką zamiast tego druta). Gruczoły, które wytwarzają pokarm w piersiach, mogą zostać 'ugniecione' przez te druty, co daje nam efekt o taki: mleko może się nie wytwarzać. :szok:
 
reklama
I po co ja to pisze...
Julka taaaa oczywiście:confused: I hodować sobie piękne "uszy spaniela"
To jeden z mitów,
Jeśli fiszbina nie uciska piersi to nie ma jak blokowac kanalików.
No chyba ,ze sie nosi za maly stanik...

madziunka podaje angielską rozmiarówkę, na pewno coś znajdziesz :-D
36 FF (80 ff) ale skoro ciągle rosną to raczej ciut większe 36 g :)
kerna też mnie pod koniec fiszbiny z niektórych stanikow w brzuch uwierały ale bez nich było jeszcze gorzej :-(. ,niektore maja ciensze druty i te byly ok.
 
W każdej gazecie i programie mówią co innego popierając to swoim "widzimisie" zamiast logika.
Miekki stanik nic nie trzyma, piersi w nim gdy biegniesz lataja na wszystkie strony.
To jest tragiczne dla skory i zwyczajnie boli.
Jak taka szmatka ma trzymac taka ilosc mleka i tuszczu.
Ja nie mialam zastoju i duzo mleka chodzac caly czas w stanniku z fiszbinami ale tez mialam dobrze dopasowany, fiszbina nie nachodzila nigdzie na piers, nic nie uciskala.
Miekkie staniki daja jedno- dobry zarobek chirurgom plastycznym.
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie ja nosilam wg rady miekkie po porodzie,ale moje cycki wygladaly w takim staniku do bani,jedna cyce mialamrozmiar duze b druga dd i jak zalozylam miekki stanik to porazka:-D:-D:-D:-D:-D
zadnej bluski na to ani sweterka, a juz worowatych ciuchow mialam dosc:baffled:

Haszi a jak zmieniasz obwod z 75 na 65 to nic cie pod cyckami nie ma prawa wpijac sie ani odciskiwac:confused:
polecasz jakies firmy?
musze poszukac.. zawsze chcialm kupic sobie chantalle:tak:
 
no wlasnie ja nosilam wg rady miekkie po porodzie,

ja też nosiłam miękkie podczas karmienia, tragedia jak dla mnie

no i wybór staników do karmienia był u nas żenujacy, ledwo co, udało mi sie wyszukać z aplikacjami, w miarę mi to pasowało, no i ładne ramionka, ale to było bardzo trudne, no i wyszukać mały rozmiar, bo nie wszystkie kobiety jak karmią to mają wielki rozmiar, ale u nas w sklepach tak nie uważają :no::confused:
 
reklama
Te brzuszki są super. niestety moje jak głupoa sprzedałam, musze kupic nowe

Wiadmo, że 65 jest ciaśniejsze niż 75. Tyle że zwykle 75 nie obciska wogóle tylko lata i powiewa. Majtki, skarpetki, wszystko co powinno zostać na swoim miejscu troszeczkę ciśnie, obwód stanika dodatkowo podtrzymuje spory ciężar na właściwym miejscu więc ma prawo cisnąć troche bardziej (bardzo szybko przestaje się to zauważać). Tyle, że nie powinno zostawiać śladów i cisnąć pod piersiami a nie w.
chantelle ma ładne staniczki, jednak za tą cenę można by oczekiwać lepszej jakości i szerszej rozmiarówki.
W większej rozmiarówce bardzo chwalona jest Freia, Fauve- piękne wzornictwo, dobra jakość,
Panache -konstrukcja w której możesz skakać przez płotki i nic nie drgnie i szerokie fiszbiny
Jak coś naprawde exsklziw ti rigby&piller -stanik angielskiej królwej:-D
linia show girl z curvy kate też jest też ciekawa
Mnóstwo tego. Niestety na mniejszych rozmiarach już tak się nie znam wiem że chwalona jest np.mcperson
 
Do góry