reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży a po jeszcze piekniejsza :)

reklama
elifit w tej chyba nie bardzo da się ukryć ewentualnie wystający brzuszek.

Pochwalcie się dziewczyny jakie macie stroje dla dzieciaczków na chrzest. Próbuję coś wymyślić i może mnie zainspirujecie ;-)
 
Ja dziś kupiłam bluzkę koszulowa w mohito i w domu stwierdzilam, ze za duża...muszę oddać i znaleźć inną. Nie wiecie czy zwrot musi być w tym samym salonie, czy po prostu mohito?

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
 
Elifit, do karmienia się nada, ale z brzuszkiem to już gorzej.Taki fason bardziej go pokaże niż ukryje. Chyba,że nie masz nic do ukrycia:tak:
A poza tym jakoś tak smutno , na czarno....

Sokoja, ja tam małemu kupiłam dziś białe body z kołnierzykiem, typu polo. Nie zamierzam zakładać koszuli bo chyba niezbyt wygodne.
Do tego spodnie, planuję sztruks lub imitacja,żeby miękkie było. Do tego bezrękawnik lub sweterek. Przy chłodniejszej pogodzie.
A jak będzie upał mam koszulkę w stylu marynarskim z krótkim rękawem, zwykłą , bawełniana. I to tyle w tym temacie:tak:
 
Większy problem mam ze strojem dla mnie. No i jeszcze córkę musze ubrać.
Dla siebie zacznę od bielizny wyszczuplającej a potem będę mierzyć;-)
 
Mika ja też chyba bieliznę kupię. Masz rację czarny smutny. Marzy mi się mięta ;)

Ja dla małej mam sukienkę i sweterek. Pod spód body. Do tego rajstopki i balerinki. Na głowę w zależności od pogody opaska lub czapeczka.
 
Kupiłam kiecę na wesele!:-D Fason taki jak chciałam - da radę w niej karmić. Jak dam radę to się Wam w niej pokażę
 
reklama
Do góry