reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży a po jeszcze piekniejsza :)

Oj ja tez sie tego boje sokoja. Teraz włosy i paznokcie mam ładne. Włosy mi sie rzadziej przetluszczaja i wygladaja bardzo zdrowo ale pamietam ze po poprzednim porodzie po jakichś 3-5 mcach wypadały jak szalone...
 
reklama
Nie straszcie tymi włosami. W czasie ciąży były super, mocne jak nigdy i póki co nadal tak jest . Z paznokciami i cerą nigdy nie miałam problemów i mam nadzieję, że tak zostanie.
 
A mi strasznie się dziąsła uwrażliwiły. W ciąży tak nie miałam a teraz masakra a ponoć odwrotnie jest.

No i do optyka po nowe szkła. Bo wada oczywiście się nie cofneła
 
ja tez juz sie boje na sama mysl co bedzie sie dzialo z moimi włosami za kilka miesiecy.... jeszcze nie doszły do siebie po tamtym porodzie, jakies 4-5 miesiecy po poordzie zaczely wyłazic garsciami!!! jak mialam zawsze burze lokow na głowie i byly piekne długie, tak została mi tylko burza..... siana...... obcielam krocej, kiteczke mialam jak witke od plemnika:dry::dry::dry: zaczely odrastac jak zaszlam w druga ciaze..... teraz az sie boje co z nich zostanie teraz........
 
mi wlosy przed ciaza wypadaly garsciami, o dluzszych paznokciach moglam pomarzyc a cera bywala rozna.
poki co prawie 3tyg po porodzie dlalej wszystko pieknie, geste blyszczace wlosy i mocne panokcie, cera piekna i rozswietlona
ale jak piszecie ze moze sie zmienic okolo 3 miesiaca to aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Anilewe, słyszałam to już od kilku osób, że właśnie po 3 miesiącu zaczyna się wypadanie włosów i te inne straszne rzeczy, po których już nie będziemy takie oh i ah :) Aczkolwiek zawsze trzeba mieć nadzieję, że nas to ominie :)
 
reklama
No u mnie wlosy od razu po porodzie zaczely sie kruszyc...musse mame poprosic by mi podciela koncowki na maxa.i pofarbowac soe trzeba bo odrosty kwietniowe :/
 
Do góry