reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży a po jeszcze piekniejsza :)

reklama
Tusiaczek, szczerze to dokładnie nie pamiętam :p Ale chyba tak. Nie przypominam sobie jakiejś mojej rozpaczy z powodu wypadających włosów. A sądzę, że na pewno bym pamiętała, bo mam pięć włosów na krzyż :)
 
Hura mama obciela mi wlosy i pofarbowala.zaczynam jakos wygladac...jeszcze jakby pozbyc sie rozstepow i troche opalic to by bylo w miare
 
Wow Kopacz, gratuluje.
Ja tez chce podciąć włosy ale jak na razie nie znalazłam jescze na to chwili.
 
Kopacz zazdroszczę. Mężu mi obiecał, że w sobotę zostanie z Małym a on mi sponsoruje fryzjera. W końcu może będę jak człowiek wyglądać. Bo u mnie odrosty od połowy maja
 
OJ,mnie tez potrzebny fryzjer i jakas kosmetyczka, bo skore na twarzy mam straszna, sucha, czerwone placki.
Co do rozstepow, po prawej stronie brzucha tak mi sie skora rozeszla, ze az boli, ditknac sie nie moge :( brzucha juz nigdy na widok publiczny nie wystawie :(
 
reklama
Sokoja, ja po Oli poszłam jakoś koło miesiąca, jak już nic nie leciało ze mnie. mieliśmy chrzciny miesiąc po porodzie i chciałam jakoś wyglądać lepiej :p ważne żeby zakryć sutki wacikami i jak rana jeszcze nie do końca ładna, to też ją można zakryć lekko. ja mam ten problem, że u mnie tylko tuba jest, a nie chce mi się jechać na leżące, ale jakoś po kilku kombinacjach da się zakryć sutki
 
Do góry