reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży a po jeszcze piekniejsza :)

Czyli nie da się tego uniknąć, no tak myślałam, ale miałam nadzieję. Mam bardzo cienkie włosy jeszcze jak pół mi wypadnie to już będzie tragedia. Chyba czas pomyśleć o jakiejś krótszej fryzurce:)
 
reklama
na razie o ciuchach na chrzciny nie myślę. ogólnie to wchodzę już we wszystko sprzed ciąży jedynie cycki mnie blokują w niektórych ciuchach ;-).

póki co postanowiłam zainwestowac w biustonosze, bo chyba mi sie rozmiar ustabilizował. i nie ukrywam, że mógłby już taki zostać na zawsze ;)
 
Ostatnia edycja:
My chrzcimy 31 sierpnia. Wchodze w spódnice olowkowa, co prawda ciasno, ale najwyżej jakieś majty wyszczuplajace kupię i muszę kupić bluzkę albo koszulę. Myślę nad bluzka z dekoldem zakladanym albo z jakimś suwakiem, właśnie stronę mohito lookalam i coś tam nawet wypatrzylam. Muszę M na zakupy w weekend wyciągnąć. Jeszcze orsay czasami ma fajne. Koszule niby mam ładne, ale zbytnio z praca sie kojarzą,bo białe...
 
No to dołączę do klubu. My chrzcimy 30 sierpnia.:-)
Też rozglądam się za ciuszkami dla siebie i dzieci.
Muszę troszkę poprzymierzać, ale wątpię,że w coś się zmieszczę. Też planuję kupić pas, bo trochę jednak brzuch zostaje.

W promodzie mają często fason sukienek z marszczeniami na brzuchu ładnie maskujący, ale nie wiem czy teraz coś fajnego jest. No i Orsay ma sporo rozwiązań na ciążę i do karmienia. Też w weekend się chyba wybierzemy
 
Mam podobny model ,też Orsay . Kupiona kilka lat temu, ale fason uniwersalny i do karmienia się nada. Szkoda tylko,że się nie zmieszczę;-)
 
reklama
No właśnie całkiem fajna jest, na poprawiny by się nadała;-) Muszę zacząć się rozglądać, bo mam niecały m-c
 
Do góry