reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

eeeeee ja to sobie ani perfum ani malowanych paznokci nie żałuję tylko te włosy mnie męczyły.. ale coś czuję, że niedługo przestaną :cool2:
 
reklama
Ja mam naturalnie ciemny rudy, farbuję na ciemno brązowo - prawie czarny. Odrosty nie rzucają się w oczy, poza tym ja farburę garnierem 10cio minutowym - podobno delikatny rodzaj farby..a właściwie kremu (chyba)
 
Ja mam naturalnie ciemny rudy, farbuję na ciemno brązowo - prawie czarny. Odrosty nie rzucają się w oczy, poza tym ja farburę garnierem 10cio minutowym - podobno delikatny rodzaj farby..a właściwie kremu (chyba)
ja mam bąz raczej jasny niż ciemny, a farbuję na czarno. farbą palette :-)
ale teraz chyba juz nie będę bo strasznie blada się zrobiłam, i już czarne włosy do bladej skóry nie łądnie wyglądaja...
 
ja to w sumie maluję na swój naturalny kolor czyli ciemny brąz (nie licząc siwych hehe) i też przez długi czas używałam palette bo nic innego ich nie brało.. ale kolor oczywiście wychodził prawie czarny.. jakiś czas temu przerzuciłam się na garnier 100% i jestem wniebowzięta - kolor po prostu bajka no i pokrycie siwizny 100% jak obiecują :-)
 
ja to w sumie maluję na swój naturalny kolor czyli ciemny brąz (nie licząc siwych hehe) i też przez długi czas używałam palette bo nic innego ich nie brało.. ale kolor oczywiście wychodził prawie czarny.. jakiś czas temu przerzuciłam się na garnier 100% i jestem wniebowzięta - kolor po prostu bajka no i pokrycie siwizny 100% jak obiecują :-)

hmmmm czyli mówisz, ze lepsza niż palette? ja od lat używam palette bo własnie wnika w głąb włosa,dając dobry efekt, w sumie nie zawiodłam się nigdy na palette ;-) a tyle teraz tych farb, że szok
 
Ostatecznie ja też mam czaarne włosy i skórę mam bardzo jasną co jest wynikiem nie opalania się. Niecierpię leżeć plackiem i się oplalać i niecierpię też śladów ubraniowych - rekawki etc ;) Więc unikam słońca ;) Jeszcze nie farbowałam podczas ciązy i chyba to zrobię później. Może za miesiąc? Jeszcze nie nienawidzę swojej fryzury ;)
 
reklama
Ostatecznie ja też mam czaarne włosy i skórę mam bardzo jasną co jest wynikiem nie opalania się. Niecierpię leżeć plackiem i się oplalać i niecierpię też śladów ubraniowych - rekawki etc ;) Więc unikam słońca ;) Jeszcze nie farbowałam podczas ciązy i chyba to zrobię później. Może za miesiąc? Jeszcze nie nienawidzę swojej fryzury ;)

u mnie odrost około 1 cm ma, ale wiem, ze jak na brąz zafarbuję to i tak czarne mi wyjdą... narazie zle nie jest nie rzuca się w oczy wiec też nie zaprzątam sobi tym głowy :-)
 
Do góry