reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

witam!
jak tam dziewczynki sex po porodzie ..Ja jak narazie jeszcze nie zaczelam:szok: najpierw na kontrole do lekarza...ale szczerze to troche sobie tego nie wyobrazam!!!!:);-)
 
reklama
witam1
jak tam dziewczynki sex po porodach?
Ja jak narzie jeszce nie zaczełam, najpierw do lekarza na kontrole...ale troche sobie tego nie wyobrazam!!!!;-)
 
:-) ja też sobie nie wyobrażam ... za tydzień do kontroli ;-) a mąz już się zaczyna dopytywać :-p normalnie to bym sobie drinka strzeliła na rozluźnienie, ale karmię piersią to chyba nie bardzo :-) z resztą o czym ja mówię, na to trzeba mieć siłę i być wyspaną .. to sobie poczeka ze 3 latka :sorry2::elvis::szok::-);-):tak::-D
 
Ja jestem po cięciu cesarskim więc próbowaliśmy zresztą była to moja intencja, już po 4 tyg jednak jest do bani :wściekła/y:odczuwam nieprzyjemne tarcie, sucho, nie wiem tak jak bym mieła tam w środku poobcierane a przecież dziecko zostało wyjęte przez brzuch :no: w tym tygoniu idę do ginekologa więc wszystko się wyjaśni.
 
Kasiulec,

Ja tak mialam prawie przez całą ciążę, wiec wiem co czujesz :-( potem jeszcze bolały te otarcia i dalismy sobie spokój, Na szczescie na sam koniec, kiedy przyspieszalismy przyjscie dzidzi na swiat ;-) już było ok... a po porodzie to;-) jeszcze nei wiem bo sie boję hihi​
 
reklama
hej|! ja według miesiączki urodziłam w 43 tyg:tak: i też pod koniec robiłam różne wygibasy;-) Znajoma położna mówiła mi za to,że najlepszy jest dobry sex- skórcze macicy się liczą więc musi byc poważnie DOBRY, a i podszczypywanie brodawek daje radę,bo wytwarza się oksytocyna..
 
reklama
Do góry