reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

negri

mamy lipcowe '07
Dołączył(a)
2 Styczeń 2007
Postów
1 628
Miasto
Kalisz
Słuchajcie dziewczyny zastanawiam się jak tam u Was z tymi sprawami w ciąży. Czy coś się zmieniło czy wszystko zostało po staremu ;-) Bo mój mąż twierdzi że częściej inicjuje sex niż przed ciążą (i tak robiłam to często;-) ) ale on nie zamierza marudzić bo lubi to (zresztą który facet nie lubi hihihihi). Rozmawiałam też z przyjaciółką (ma termina na czerwiec 2007) i ona też potwierdza że ma większą ochotę i częściej ... Czy jesteśmy same ?????????????





 
reklama
Pewnie nie jesteście same, bo zdaje się, że nawet gdzieś na forum BB trafiłam już na takie wypowiedzi, że się dziewczynom zwiększyła ochota. U mnie jako że organizm w ogóle prawie nie reaguje na ciążę, to i libido ani wzrosło ani zmalało ;)
 
a u mnie calkowity brak ochoty na sex:(:-( ....a jak juz jest to calkowicie bez zadnych emocji a nawet z lekkim strachem:szok:
 
ja co prawda z sierpniowek :zawstydzona/y: , ale chcialam cos powiedziec w tym temacie :tak:
Ja mam zero, albo nawet mniej ochoty na sex :-( i moj A. jest na mnie zly... czasem mowi, ze nie obchodza mnie jego potrzeby i takie tam :baffled:
A co ja mam zrobic jak na sama mysl o tym robi mi sie niedobrze :confused: :no:
 
U nie tez "0" ochoty a to dziwne bo w poprzednich dwóch ciązach miałam bardzo zwiekszone potrzeby, moze to dlatego ze teraz mam wiecej obowiazków i mniej czasu dla siebie jak juz wieczorem mały pojdzie spac to moim marzenie jest łóżeczko bez zbednego wysilania sie ;-) Maz biedny ale co ma zrobic. A wogole to strasznie mnie wkurza stale mi cos nie pasuje wiec jak mamy sie kochac skoro stale o cos sie obrazam :wściekła/y: Ale chyba mi przechodzi bo naprawde sie stara jak moze aby marudna zone zadowolic.
 
Ja powiem szczerze że też niemam wogóle ochoty :no: cały dzień na nogach,tyle rzeczy do zrobienia,mały zasypia dopiero ok 22 i to w dodatku noszony i tulony przezemnie na rękach :szok: :tak: :-( więc jak docieram do łóżka to albo mąż już śpi albo ja padam ze zmęczenia:sick:
 
No to przynajmniej się cieszę że nie jesteśmy same :-D Ale wiecie co ja Was przepraszam, ale muszę się położyć bo mój mąż wymyślił przemeblowanie i troche się narobiłam więc mąż każe mi leżeć ;-) Pomimo to mam ochote na mały sexik więc chyba pomęczę mężusia hihihihi :-p :laugh2:

Pozdrawiam


[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]


 
ja slyszalam, ze ochota na seks w ciazy przyjmuje postac sinusoidy.. tj w pierwszym trymestrze: DOLEK, bo duzo obaw jest.. potem drugi: GORKA, bo przyzwyczajamy sie do mysli o ciazy, a w madrych ksiazkach pisza jeszcze ze ukrwienie pochwy sie zwieksza i pulchna jest jak przy podnieceniu ;) a w trzecim trymestrze znowu DOLECZEK, no bo brzuchol duzy, boimi sie infekcji i samego porodu hej...

u mnie to sie zgadza ;) ale co mi ze spulchnionej pochwy jak infekcja sie przyplatala i tak jest zakaz :baffled:
 
reklama
Do góry