reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękne ciało w czasie ciąży

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2008
Postów
1
co sądzicie na temat pielęgnacji ciała w czasie ciąży ? mam jasną karnację ciała a niedługo zbliża sie impreza rodzinna:) to dopiero pierwszy miesiąc ciąży i zastanawiam sie czy używanie samoopalczy może zaszkodzić dziecku? słyszałam o natryskach opalizujących na ciało co o tym myślicie.

chciałabym usłyszeć Waszą opinię ...wielkie dzięki
Kobiety w ciąży tez mogą być piękne i zadbane!!!!
 
reklama
Ja nie stosowałam takich zabiegów, nigdy nie czułam takiej potrzeby, ale nie wydaje mi się zeby samoopalacze były jakieś strasznie szkodliwe, chociaż mogę się mylić, bo przyznam szczerze, że się na tym nie znam.

Poza tym uważam, że opalenizna nie jest wyznacznikiem zadbania. Można dobrze wygladać bez opalenizny, a można i źle, dobry wygląd moim zdaniem zależy od czego innego.
 
Do góry