reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

No bo to Polska właśnie. Straszenie tylko po to by szczepić. I te reklamy z pustymi łóżeczkami bo rotawirusy. Eh. Szkoda nerwów. A za powikłania poszczepienne nikt nie chce brać odpowiedzialności:-(

Ps. Mam kuzynkę, która mieszkała niedaleko Ciebie. No może kawałek. W Monale:) Też coś przebąkiwała o powrocie ale chyba się nie zdecyduje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jogi: mi sie udało rzucić :) w ogóle mie fajki w ciąży nie smakowały;p a co do mleka to różnie, zależy od tego co zjesz, no ale głównie jasne, białe:)

margge: ja polecam tą na ul Jagielońskiej- dawnej była na Szarej. Meden ;) polecam dr. Zielińską- prowadziął mnei jak bylam mała, a teraz zajmuje się moim synkiem:) Umawiasz sie na godzine, jest na prawde rzetelna i nie namawia na szczepienie- mówi szczerze i nic nikou nie próbuje wcisnąć :) rok temu odebrała też chyba jakąsnagrodę za swoją prace:) chociaż dla mnie najlepszą rekomendajćą są własne wspomnienia- nigdy się eni bałam chodzić tam na szczepienia:D

butterfly: zgadzam sie- te wszystkie kampanie o pustych łóżeczkach itp itd, a jak przyjdzie co do czego to szczepionka na rota jest tylko na 30% z wszystkich rodzajów i jak panuje rota w szpitalu to dzieciaczki wracają chore
 
Hej dziewczyny :) Mam do was pytanie... Jakiego ginekologa z Gliwic mogłybyście mi polecić? Obecnego lekarza chcę zmienić, ponieważ nie podchodzi indywidualnie do moich problemów, a poza tym nie jest w stanie zrobić mi usg u siebie w gabinecie, gdyż go nie posiada. Strasznie mi zależy na dobrym lekarzu, ponieważ mam spore problemy ginekologiczne, a jako młoda dziewczyna chciałabym mieć możliwość zajścia w ciążę... Prosiłabym o kilka informacji na temat tych lekarzy: czy przyjmują na nfz czy prywatnie, jeśli to drugie, to ile kosztuje wizyta z usg, a poza tym jakie mają podejście do pacjenta... To by było na tyle. Naprawdę byłabym wam bardzo wdzięczna za jakiekolwiek info :)
 
Bardzo polecam Lek.med Zofia Cieśla-Szumniak,specjalista ginekolog-położnik-cytolg.Gliwice ul Berbeckiego2/3 tel.rejestracja 663 075 286.Jest to gabinet prywatny USG robione na miejscu 100zł wizyta Pani doktro przemiła taka normalna życiowa kobieta mozna z nią porozmawiać o wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Pati a ja Ci polecam dr. Zofię Augustyniak, przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie na ul. Bałtyckiej, ma super sprzet do USG 3D, wizyta z USG kosztuje 160zł
Albo dr. Małgorzatę Skwirę- Kapałę, przyjmuje prywatnie na Dubois 16 (obok bibrohutu). Wspaniała lekarka, dzięki której zaszłam w ciążę a nie było to proste ponieważ choruję na ZPJ (Zespół Policystycznych Jajników). Wizyta z USG kosztuje 150zł.
 
Witam;)
Jestem tu nowa, nazywam się Asia niedawno urodziłam córeczkę tj. 07.08.12r. i szukam jakiejś mamy na spacerki po Gliwicach, proszę o odpowiedź;)
Pozdrawiam
 
Witam, jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrego ginekologa- położnika to polecam dr. Księżarka. Przyjmuje prywatnie w Łabędach, ul. Karola Marksa 11, tel: 0 601 068 492. Jest bardzo dokładny, wraca uwagę na każde odchylenie od normy w wynikach badań.
Standardowa wizyta + usg ( 2d i 3d ) - 100zł. Pracuje także w szpitalu w Pyskowicach, na odziale ginekologiczno- połozniczym.
 
Witam was dziewczyny,

chciałam zapytać o dość dyskusyjną kwestie. Chodzi mi o cesarkę na życzenie. Czy orientujecie się jak to w G-ach załatwić i ile kosztuje? Tylko proszę przeciwniczki o nie ocenianie mojego wyboru.
 
Ja póki co jestem pod opieką dr Anny Stachurskiej Muchy.Przyjmuje na Zygmunta starego, nie daleko szpitala wojskowego. Wizyta 80 zł, USG 70 zł, cytologia 30 zł. Pierwsze USG za darmo. Polecam każdej.
Tak z innej beczki. Jak to jest z ubraniem w szpitalu. Można mieć swoje własne dla dziecka do przebrania od razu po porodzie czy szpital daje swoje własne? To samo tyczy się koszuli do porodu..
Jak jest z znieczuleniem, dają je po tej wstępnej omówionej wizycie z anestezjologiem czy zwlekają?
 
reklama
Witaj Chiara. Też się nad tym zastanawiałam ale na moje manewry dr do której chodzę zaprzeczyła ;] Jedyna ma nadzieja w mojej wadzie wzroku. Nie żeby chciała CC bo się nie będę męczyć i w ogole;/ To nie tak. Wiem że po będzie mnie bolało bardziej niż te które naturalnie urodziły. Boję się urazów okołoporodowych. Mieliśmy przykry przypadek w rodzinie stąd moje obawy;/
Jest jakaś klinika w Bielsku, która robi cesarki "na życzenie" i nie drogo:)Klinika "Eskulap".
A tu obok masz linka do innego forum, na temat tej kliniki:Eskulap - Bielsko-Biała - Cesarskie cięcie - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Do góry