reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

Cześć :) czy oprócz tego, że się wpisujemy na listę gliwiczanek - zaglądacie tu czasem?
Z chęcią pogadałabym na temat sklepów gdzie robić wielkie zakupy wyprawkowe, ale jeśli częstotliwość odpowiadania będzie raz na miesiąc - to może być za późno i przekonam się na własnej skórze czy dany sklep jest ok czy nie :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Co do sklepów to ja polecam hurtownie na witkiewicza:-) ceny mają fajne i super obsługa,nie mam na myśli kaji tylko tą mniejszą na rogu;-) Piszcie coś dziewczyny;-)
 
Ja też jestem z Gliwic- urodziłam się tutaj no i dalej mieszkam:) Urodziłam 3 miesiące temu Mikołajka. Dołączam do grona i czekam na jakiś rozwój dyskusji.
Ja polecam jednak Kaję koło Forum. Są i tańsze rzeczy i droższe i można negocjować rabaty. Moim ulubionym sprzedawcą jest taki jeden Pan który wykauje bardzo dużo cierplwości no i służy fachową radą :-)
 
Jakoś mało tu się dzieje :baffled:
Może macie już doświadczenia z maluszkami w restauracji/ barze. Które są przyjazne rodzinom z dziećmi
 
no proszę :) coś jakby zaczęło się rozkręcać. :-)
Obie hurtownie na witkiewicza znam z własnych doświadczeń :) a pana z kajki też kojarzę :) ma dobrą nawijkę i potrafi namawiać klientów na konkretny towar. :-D
Ale przyznaję - sympatyczny Pan i zna się na rzeczy.
a co do barów przyjaznych matkom i dzieciom - jeszcze nie jestem w temacie. Urodziłam 1,5 miesiąca temu i jak do tej pory wychodzę z domu tylko na spacerki z wózkiem. Restauracje i bary jeszcze przede mną. ;-)
kilo_ - a na jakiejś aukcji nie możesz sprzedać?
 
Cześć dziewczyny!!!!
Co do hurtowni Kaja-to faktycznie, ten pan ma niezłe gadane:-). Ale szczerze-dziś odwiedziłam Kaję na osiedlu Zubrzyckiego, jest o wiele większa, ma więcej towaru a od wystawionych wózków to się w głowie może zakręcić:-), Pozdrawiam wszystkie Gliwiczanki!!!
 
reklama
Choć mały tu ruch ale się dołączę-Gliwiczanka, mama, położna, jak mam czas to piszę.Pozdrawiam!
 
Do góry