reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

chochlik witaj :)
położna? a pracujesz może w naszym gliwickim szpitalu? :-) czy gdzieś w przychodni?

gliwiczanki - mam pytanie, znowu :)
gdzie u nas w mieście są jakieś fajne ciucholandy? znam tylko jeden - koło dworca.
znacie jeszcze jakieś?
 
reklama
Chochliki jak to chochliki są wszędzie. Więc pracuję głównie w szpitalu w Gliwicach, w poradni jako położna rodzinna, no i prowadzę zajęcia w 2 szkołach rodzenia;-)). Aaaa, zapomniałam, że na stare lata zachciało mi się uczyć więc za miesiąc bronię pracę:-))
 
Ciucholand nad Plusem(teraz nie wiem co tam jest, kiedyś był Plus) jest chyba największy. Ja jeszcze kiedyś byłam na Placu Piastów, tak śmiesznie po schodkach się wchodzi, w głębi placu. Czasem można coś znaleźć w szmateksach na placyku-handelku.
A z innej beczki, bo nauczona doświadczeniem wiem, że z racji mojego zawodu zawsze jest trochę pytań o różne rzeczy, więc najprościej mnie znaleźć na gg 4933890. Trochę już jestem dorosła, więc jako mama małych dzieci już nie występuję, moje są odchowane, ale mam dzięki temu ciut doświadczeń.
 
Cześć.
Chce jechac z rodziną do pławniowic (lub okolic) nad jezioro, ale nie mam pojęcia czy jest tam pole namiotowe?? Jesteś z Gliwic i tak się zastanowiam czy może nie wiesz czy coś tam takiego jest i w jakiej cenie?
Wybieramy pole namiotowe bo mąż dostał nie spodziewanie urlop a w tak krótkim czasie ciężko o domek.a wolne terminy dopiero na sierpień.
więc pomóżcie
 
Cześć.
Chce jechac z rodziną do pławniowic (lub okolic) nad jezioro, ale nie mam pojęcia czy jest tam pole namiotowe?? Jesteś z Gliwic i tak się zastanowiam czy może nie wiesz czy coś tam takiego jest i w jakiej cenie?
Wybieramy pole namiotowe bo mąż dostał nie spodziewanie urlop a w tak krótkim czasie ciężko o domek.a wolne terminy dopiero na sierpień.
więc pomóżcie

lepiej jest na Czechowicach i na bank jest tam pole namiotowe :tak: a droga taka sama w sumie.
 
witajcie to i ja sie dolacze!!!!!!!!! urodzilam sie w gliwicach i gdzie mieszlalam 19 lat potem sie przeprowadzilam do jeleniej gory z mezem ale nadal jestem gliwiczanka i straszzznieeeeeeeeeeeeee tesknie za moimi kochanymi gliwicami.....wyladowalam na wsi wiec jest mi strasznie teskno za ludzmi :)
 
Gliwice takie duże a tu na forum pustki :-D.
Jak wszystkie pochodzę z Gliwic,mieszkałam tam przez 22 lata.Obecnie mieszkam w Niemczech,ale Gliwice to moje miasto.Mam dwie córki,starsza ma 7 lat ,młodsza 11 miesięcy.
P.S Znam fajnego i niedrogiego fotografa z Gliwic,jak ktoś chce mogę dać namiary.Robi fajne zdjęcia dzieciece
 
Witam,
trydno Was znaleźć, ale się udało...:-)
Mam nadzieję, że zadomowią się tutaj na dłużej.
Na początek mam pytanie bardzo ważne, którego lekarza polecacie? Chodzi o prowadzenie ciąży.
Pozdrawiam ciepło wszystkie Forumowiczki.
 
Podobno Strzałkowski jest dobry i niedrogi.
Moim ginekologiem jest Irena Kęcka. Uratowała mi pierwszą ciąże i teraz gdy znowu rozpoczynamy starania tylko do niej się wybiorę. Może i jest droga (130 zł za wizyte badanie +usg) ale naprawde warto!!
 
reklama
Do góry