reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

[FONT=&quot]Dr Bęben przyjmuje w Knurowie,(...) Dodatkowo pracuje w szpitalu w Knurowie.[/FONT]
Czyli jest związany z Knurowem - dlatego pewnie o nim nie słyszałam...

[FONT=&quot] Zosia zrobiła nam niespodziankę i zamiast 14 stycznia, urodziła się 30 grudnia.
[/FONT]
To rocznikowo jest rok starsza niż miała być. ;)
Dobrze, że wszystko szczęśliwie się skończyło!

Moje urwisy są z końca roku, więc wśród rówieśników też prawie najmłodsi...

Pozdrowionka :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :)

Welding - dobrze, że wszystko się skończyło się pozytywnie :)

Co do dokrota Bębna, to dwie moje koleżanki do niego chodziły i mówią o nim pozytywnie. Ja osobiście Go nie znam. Chodzę do doktora Tiszlera do Zabrza. Polecam - bardzo dobry fachowiec.

Beatko, nie wiem kiedy uda nam się na tę kawkę umówić, ale mam nadzieję, że wkrótce :) Potrzebne mi oderwanie od codzienności!!!

Pozdrawiam!!!
 
Również polecam dr Tiszlera :tak::tak::tak: o ile oczywiście mogę się wtrącić ;-) ja co prawda jestem z Zabrza, ale z Gliwic pochodzi mój mężuś :tak:
 
Potrzebne mi oderwanie od codzienności!!!
Ja to bym chętnie do pracy jakiejś poszła, żeby się oderwać od mojej codzienności...:dry:
Ale coś nie mam szczęścia do interesujących ofert. :no:

A kawę prędzej czy później razem wypijemy. ;-)
Doczytałam na forum, że byliście dziś u lekarza...
Mam nadzieję, że to nic poważnego! :sorry2:

Ollcia, Zabrze czy Gliwice... czasem nie wiadomo gdzie są granice miasta. :-D


Pozdrowionka :)
 
Beatko, Piotruś miał pleśniawkę na języku no i temperaturę okropną. Do tej pory pleśniawek nie miał i byłam zdziwiona tym faktem. No, ale ładnie się goi, więc już się nie martwię. :)

Pozdrawiam!!!
 
Witam dziewczyny ;)

Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Jestem mamą już 2-latka i zaczynamy starania o rodzeństwo dla niego :)
Chciałam wrócić do pracy, ale od września szukałam pracy bezskutecznie no i chyba puki co zostanę z dziećmi w domu ;)
W czerwcu mam nadzieje obronić się na uczelni, ostatni raz broniłam się dzień przed porodem, obiecałam sobie , że nigdy więcej hehehe
Od stycznia mieszkam na sikorniku, może jest też ktoś z tego osiedla? chętnie poznam koleżankę do spacerów bo samej to trochę mi nudno ;)

a teraz z innej beczki ;) .... pisalam za czasów ciażowych na innym forum, ale tutaj się nie umię połapać ;) Jak się wstawia różne ikony bo slepa jestem hehe i w którym miejscu tutaj na forum wkleja sie linka do podpisu?
 
Witam serdecznie:happy2::happy2::happy2:

Chciałabym się do Was przyłączyć -> 24 lata mieszkałam w Gliwicach, a parę miesięcy przed ślubem przeprowadziłam się do Mężusia do Pilchowic:tak::tak::tak: mamy 4-miesięcznego synka Bartusia:happy2::happy2::happy2:


Moją ciążę prowadził dr Bęben, moim zdaniem lekarz godny polecenia!

Mój poród odbierał dr Bęben i jestem bardzo zadowolona:-D:-D:-D

Jak się wstawia różne ikony bo slepa jestem hehe i w którym miejscu tutaj na forum wkleja sie linka do podpisu?

Lorelain wszystkie suwaczki, linki i zdjęcia wstawiasz tak, że musisz wejść w USTAWIENIA -> EDYTUJ SYGNATURĘ:happy2::happy2::happy2:


My dziś w domku, bo cały czas leje i burza była:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Do góry