reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

Ja rodziłam w Rybniku. Jest duża różnica między szpitalem gliwickim i rybnickim. Kiedy poroniłam, akurat byłam w Gliwicach i na pomoc czekałam przez trzy godziny, a i tak nikt nie podszedł. W Rybniku przyjęli mnie od razu. Mają ładne sale do porodu rodzinnego, za nic kompletnie nie płacisz, nawet za ZZO. Po porodzie też nie ma źle. No, chyba, że wpadasz w depresję, to nigdzie nie będzie fajnie. Może w domu tylko. Za to w Gliwicach można rodzić w wodzie. W Rybniku tylko na łóżku (dziękować ordynatorowi).
 
reklama
w kazdym miescie i szpitalu sa jakies ekscesy. Niestety nasze opienie na temat szpitali nic nie daja a nawet jeszcze bardziej bulwersuja lekarzy... ja zawsze sie pytam nieprzyjemnych osob z "obslugi" szpitala ;) czy pracuja tu za kare. Bo ja cokolwiek by sie stalo to w pracy zawsze jestem mila dla osob drugich trzecich i nastepnych i nic z łaska nie robie. Skoro wybralam sobie prace jaka wykonuje to nie powinnam miec nikomu nic za zle. przy moim porodzie bylo z 3 polozne i zadna nie byla sympatyczna, niestety maz nie zdazyl na moj porod, jak juz urodzilam corke to polozna przyszla i zapytala mnie z arogancja czy wiem ze dziecko jest ciemnej karnacji hehehhe pozniej juz nie bylo tej kobiecie do smiechu jak maz sie dowiedzial o tym zdarzeniu :) teraz mam nadzieje bedzie inaczej ale to relacje zdam za miesiac
 
LilNiki No córcia ma ciemną karnację i jest po prostu ŚLICZNA :) A jak ma na imię?
Przy moim porodzie pierwszym to taka zołza położna była, że szkoda gadać... Za to przy drugim strasznie fajna kobitka :) Taka może surowa, ale bardzo rzeczowa i dużo pomogła. BARDZO dużo. Bo mój młodszy synuś, jak się rodził, to miał 4,850kg. I przy porodzie naturalnym to ona się nieźle narobiła i nasłuchała przy mnie ;P

A ja właśnie miałam pieskową przygodę. Przyplątał się do nas na spacerze piesek i Maks za nic nie chciał go zostawić... Na szczęście szczeniak wybrał wolność :p Jeszcze mi tu psa brakuje :p
 
Hej jak ja nie cierpie jesieni......meczylismy sie z mlodszym synkiem z goraczka trzydniowa wiecej sie strachu najadlam niz zawsze.....

natusa1988 1988 to twoj rocznik czy przypadkowa data....:) masz w Gliwicach, czemu zmieniłaś nasze Gliwice na Rybnik, przymus czy chciałas:):)
 
natusa1988 corcia ma na imie Nikola a druga kubaneczka bedzie Michelle ale to jesczze jakies 3-4 tyg. zostalam sama na dwa dni w domu i sie stresuje ze cos sie zacznie a nikogo nie ma ahh jahh :)) pozdrawiam
 
niko To mój rocznik :) A przeniosłam się do Rybnika na studiach, potem zostałam tu po ślubie :) Ale w Gliwicach jestem przynajmniej raz w tygodniu :)
 
Ja pochodzę z Gliwic, ale na stałe mieszkam we Włoszech. Bywam tu dosyć często także teraz jestem tu do poniedziałku, piękne, czyste miasto, natomiast jeśli chodzi o szpital w życiu bym się nie zdecydowała w nim rodzić, właśnie ze względu na relacje wielu znajomych odnoszące się w szczególności do podejścia personelu.
 
reklama
Do góry