reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne i zadbane sierpnióweczki :)

A ja dzisiaj sobie zafundowałam domowe SPA, od razu lepiej :-)

Co do wypadających włosów - ech szkoda słów - praktycznie garściami przy czesaniu wychodzą :-(
 
reklama
Dziewczyny a ja ma takie pytanie:unsure: yyyy tak z grubszej rureczki jak tam wasze cycki:laugh2:?
bo moje sa w oplakanym stanie znaczy sie niom w ciazy "zwiekszyly swoja objetosc" o 2 michy wieksze mialam okropnie nio a teraz to :no::no::no::no::no: owszem o 2 michy wieksze ino "puste" :crazy: czyt. uszy od jamnika do pasa:oo2: czy cus mozna zaradzic w tej sprawie ? cholera nio przeciez skura sie sama nie "wciungnie" nie? hmmmmmm
 
hmm...ja miałam małe cycki przed ciążą, w trakcie urosły ku mojej radości ale tak do duże B/małe C. Cały czas karmię, ale nie zapowiada się na jakąś tragedię. mam nadzieję, że zostaną ciut większe niż przed ciążą :p poza tym zauważyłam kilka małych, białych rozstępów.

poza cyckami to jest ok, noszę ciuchy przed ciążowe, wczoraj nawet tak z ciekawości wbiłam się w kieckę, którą miałam na naszym weselu na poprawinach :)
no tylko u góry na udach mam rozstępy (pojawiły się w 37 tyg :/ ) ale jakoś mocno mnie nie rażą, bo u mnie jest tak, że za jakiś czas zjaśnieją i bedzie ok.
 
U mnie rozmiar generalnie wszystkiego taki jak przed ciążą, stanika też, ale piersi są teraz jakieś takie...hm...sflaczałe...:-( Może przesadzam, bo przez okres karmienia przyzwyczaiłam się do dużych i twardych a tu teraz takie miękkie... jak jest chłodno, to wyglądają dobrze, ale przy normalnej temperaturze nie bardzo...:no: ale na to chyba nie ma leku, chyba że doraźnie, druga ciąża:cool:
 
Lea - kochana, to u mnie tak jak u Ciebie. ja nigdy "nie mialam" piersi hehehe, takie dwa male wypecie :) w ciazy urosly do E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, teraz mam masakre, dwa wiszace cos tam ;( ale ja nigdy nie przejmowalam sie piersiami. mam to gdzies. o wiele bardziej zalezy mi na brzuchu, udach i tylku. mozna takie swietne staniki teraz kupic, ze nic nie widac, a moich piersi i tak nikt nie widzi, tylko M. dla niego zawsze by bylo oki, wiec sie nie przejmuje :)
 
No ja juz wiem jak moje piersi beda wygladac, jak przestane karmic piersia. :p Bedzie tragedia. :p ALe odpowiedni stanik i nic nie bedzie widac. :) Gorzej z brzuchem... No i fakt, ze obecnie nie mieszcze sie w zadne ciuchy przedciazowe... ;/ Dzis ide na impreze i mam zamiar zalozyc sukienke, w ktorej bylam na weselu w ciazy...:/ Na szczescie jest rozciagliwa i mozna ja nosic nie bedac w ciazy. W ciuchy z chrzcin raczej sie nie wbije. Za duzo od swiat przytylam. :/ MAsakra.
 
hmm...a to prawda taka, że cycki nie przez karmienie się "psują" tylko po prostu od ciąży, bo przecież w tym czasie rosną?karmienie podobno właśnie uelastycznia i poprawia wygląd cyca. najgorzej jak cycki w ciąży urosną a potem się nie karmi...
 
Ja w to nie wierzę. Mi w ciązy w ogóle nie urosły piersi, aż się martwiłam czy będę miała mleko :-)
Potem mleko przyszło i miałam ciągle "balony", skóra się rozciągnęła, teraz mam puste balony... I tyle :-(
 
Jeśli chodzi o piersi, to ja mam dwa różnej wielkości he he jeden czynny jest większy, a ten odrzucony mniejszy ;-) wygląda to śmiesznie ale cóż...kilka rozstępów też się pojawiło :-( ale cóż, nie tylko tu..niestety :-( dziś kupiłam ab rollera na all i będę ostro ćwiczyć. Teraz też ćwiczę ale ponoć z tym rollerem jest łatwiej, zobaczymy :-)
 
reklama
u mnie temat piersi to temat tabu, wstydzie sie ich jak cholera...z rozmiaru D urosły mi do H :no: jestem masakrycznie zdolowana, wszytskie moje biustonosze te ktore nosilam przed ciąza sa za male, na szczescie w tamtym roku powstal u mnie taki sklep ze pani pomogla mi dobrac odppowiedni model biustonosza...zawsze nosilam 80 D, a teraz nosze 65h...niby podnioslo mi biust do gory, ladnie prezentuje sie ale jestem zakompleksiona na tym punkcie...a tu iddzie latoo...
 
Do góry