reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne pośladki - ćwiczenia !!!

3 zabiegi - 1500 zł i problem w dużej mierze rozwiązany. Krem Bioderm kosztował mnie jakieś 370 i nie pomagał... A jeszcze myślę, że można się potargować, przy tego typu zabiegach cena zazwyczaj nie jest stała i zależy od wielu czynników. Robiłam u Moniki Kłapsi - Pawłów w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Kłodzku.
 
reklama
A ja polecam body pump (ćwiczenia ze sztangą) - tam jest sporo squatów, więc pośladki pięknie pracują + dodać do tego bieżnię 2-3 razy w tygodniu :)
 
Zestaw ćwiczeń podany na początki forum jest bardzo dobry, najważniejsze to zaczać robic cokolwiek bo często szukając złotego środka nie robimy nic.
 
Zestaw ćwiczeń podany na początki forum jest bardzo dobry, najważniejsze to zaczać robic cokolwiek bo często szukając złotego środka nie robimy nic.
Święte słowa, ile razy jest tak że szukamy, szukamy, nic nas w pełni nie zadowala więc odpuszczamy. Błąd! lepiej zacząc od czegokolwiek, nawet od przysiadów niż szukać cudownej metody
 
Polecam zapisać się na siłownie albo na fitness. I z trenerem. Chodziłam i powiem Wam,że cwiczeń jest sporo. Czasami okropne zakwasy w pośladkach Ale warto bo widać róznice i to dość szybko! Nie dadza tego raczej żadne inne ćwiczenia samodzielnie ( poza tym samemu nie ma motywacji i zwykle wybiera się zbyt słabe ćwiczenia do swoich mozliwości)

Warto jest sobie również skompletować odpowiednie ubranie na fitness. Link do: Jak skompletować strój na fitness? | Portal Fitness FIT-PRO.PL
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry