reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne pośladki - ćwiczenia !!!

Hej dziewczynki,

no własnie najgorzej to pokonać lenia.
Ja co prawda po ciąży prawie nie przytyłam(ale i tak mam wiele zastrzeżeń do swojej figurki), a ćwiczenia sa naprawde ok, jeśli robi się je systematycznie. Ja tez sobie obiecuję i tak mija dzień za dniem. Najłatwiej jest mi potańczyć, Michas siedzi w foteliku i podziwia:-D mamusine układy taneczne. na poczatku wykazuje nawet zainteresowanie, jak wywijam nogami i rączkami. No cóz każda forma ruchu jest lepsza niz siedzenie w fotelu, w którym spędzam teraz sporo czasu ze wzgledu na karmienie.

No nic dziewczyny, na pewno każda z nas w końcu się zmobilizuje.

Pozdrawiam gorąco juz niedługo wiosna(mam nadzieję)
 
reklama
witam w tym watku, ja na posladki polceam te ćwiczenia
[video=youtube;dnBhn7YSsnM]http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM[/video]
przez 3 dni mnie poxniej bolaly, wiec chyba sa dobre, tylko ze robie je 3 razy w tygodniu i dop.od jakis 3 tyg.wiec za duzych rezultatow jeszcze nie ma
 
Ja będę:) Czuję,że rozpiera mnie energia i mogłabym góry przenosić a co dopiero wyrzeźbić pośladki:) Zaczęłam ćwiczyć już wczoraj i nie mogę doczekać się efektów:) a więc Drogie Mamy dbamy o siebie na wiosnę:) Nie ma to jak porządna motywacja-moja to ultra krótkie szorty, które niedawno sobie kupiłam:)
 
Rabarbar zerknęłam sobie na stronę, która podałaś i faktycznie są tam bardzo fajne informacje. Nawet nie przypuszczałam, że ćwiczenia na trampolinie mogą dawać tyle efektów. Przyznam się, że już nawet rozglądałam się za jakimś fajnym sprzętem tego typu i trafiłam na trampoliny.pl - maja dość duży wybór, ceny chyba bardzo atrakcyjne. Na pewno jak kupię taka trampolinę, to będzie dużo zabawy, a i sylwetka na tym skorzysta.
 
Faktycznie bardzo fajna strona. Pomysł z trampoliną jest naprawdę świetny. Tym bardziej,że mogą z niej korzystać nie tylko mamusie ( i tatusiowie),ale również dzieci. To może być świetna zabawa dla całej rodziny
 
ja dostałam właśnie dostałam taki oryginalny prezent, na początku byłam sceptyczna, miałam kilka podejść do ćwiczeń na trampolinie. Ale poszperałam trochę w necie i znalazłam bardzo fajne ćwiczenia, które świetne modelują uda, łydki i pośladki. Wystarczy się tylko zorientować trochę w temacie. Z tego co widzę, to można je kupić za bardzo przystępną cenę, obstawiam, że takie ćwiczenia staną się bardziej popularne. :)
 
Ja po ciąży robiłam ćwiczenia, byłam na diecie a moja pupa mimo to wyglądała okropnie. Przez znajomą trafiłam do dr Moniki Pawłów i zrobiłam zabieg lipolizy, który owa znajoma miała już za sobą. Dziewczyny, polecam wam, szkoda się meczyć z tłuszczem, który jest dla nas naturalny i nie da się go spalić...
 
jarmush, ale efekty takiego jednorazowego zabiegu warto później wzmocnić takimi ćwiczeniami. Ja akurat jestem na etapie ćwiczeń na trampolinie i wiem, że akurat te partie ciała (pośladki, uda) można super wymodelować. A ruch nigdy nie zaszkodzi w mądrym wydaniu. ;)
 
reklama
Jak najbardziej! Ja cały czas dieta, ćwiczenia, i to nie w domu przed telewizorem tylko mam na siłowni wykupiony trening indywidualny i ćwiczę z trenerem, do tego uprawiam dużo sportów typu rower, tenis, na świeżym powietrzu. Za zabieg jeden płaciłam 500 zł, zrobiłam 3 i myślę, ze starczy. Efekt super. Oprócz wygładzenia straciłam też w obwodzie i zyskałam na jędrności. Jak przed ciążą :)
 
Do góry