reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja ciała podczas ciąży

Mnie po pierwszej ciązy zostal tylko jeden widoczny rozstep na brzuszku przy pępku. Wtedy używalam Dax Cosmetics Perfecta Mama na rozstepy plus oliwka na noc. Teraz to samo, ale mam już więcej zaczynajacych sie rozstepow, bo brzuszek szybciej mi rosnie.
Tak czy inaczej Dax cosmetics ma fajna seria dla mam - jest w niej wszystko czego mozna chcec - na rozstepy, do biustu, antycellulitowe, na zmeczone nogi, żele do mycia, dezodorant itp
Seria: Perfecta Mama - www.sklep.dax.com.pl

A jak chodzi o pajączki na nogach, to ja używalam juz wieli rzeczy i nic nie pomoglo.
Wyszly mi w pierwszej ciayz i mam do teraz.
 
reklama
Ja na samym poczatku uzywalam tylko oliwki dzieciecej a jak brzuszek zaczal sie powiekszac to zaczelam uzywac do ciala Cocoa Butter balsam na rozstepy a teraz zakupilam sobie jeszcze krem na rozstepy z Aventa bo byla promocja i bardzo fajny jest ten krem,szybko sie wchlania.I jak na razie nie mam zadnych rozstepow na brzuszku a na nogach i tylku mam stare z przed ciazy wiec tam to nie mam pojecia czy pojawily sie nowe czy nie :tak: no ale jak na razie brzuszek jest czysty :-)
rozstępy, krem, AVENT, dla kobiet w ciąży - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl
A to jest link na ten krem z Aventa ktory Ja uzywam teraz :-)
 
czy tabletki dzialają to jeszcze nie wiem bo pajączki porobily mi się zanim zaczęlam ich używać i lekarz mi je polecił. Ale mam nadzieję że pomogą bo martwi mnie to jak nogi będą wyglądać po ciąży
 
Wiecie co tak czytam o tych rozstępach, mam tylko na udach po wewnętrznej stronie. Poradźcie mi, jak na brzuszku nie mam jeszcze żadnych rozstępów to smarować tym kremem od rozstępów też czy nie? Bo tak się zastanawiam teraz czy nie powinnam też zacząć żeby mi się nei pojawiły bo nie chce cała chodzić w rozstępach...
 
Niuniunia Ja bym sie smarowala bo jak juz sie pojawia rozstepy to juz bedzie za pozno a takie kremy przeciw rozstepa maja zapobiegac ich pojawieniu sie wiec mozesz sie smarowac a i zwykla oliwka dla dziecka moze byc dobra bo to chodzi zeby natluszczyc skore i nie doprowadzic do jej zbytniego wysuszenia :tak::-)
 
Ja tam uwielbiam się smarować i źle sie czuję jak się nie wysmaruję. Taka jakby nie do końca ubrana;-)
 
ewika przyznam ze ja nie moge patrzec juz na te pajączki po pierwszej ciazy :-( a zgrabne nogi zawsze byly moim atutem, a teraz nie czuje sie dobrze w sukienkach :-(


niuniunia ja bym smarowala, bo krem na rozstepy jest nie tylko na brzuch, ale na uda i pośladki tez. Ja nieraz smarowalam nawet piersi ;-)


A teraz jest gorzej, bo coraz bardziej widoczne żyły mam na nogach :-( Nawet mąż zauwazyl a on nie przywiazuje wagi do takich szczegolow :-( Na jednej lydce zauwazylam że żyła nawet sie uwypukla - to już żylaki? Dramat z tym :-(
 
Ja smaruję się cała balsamem Nivea a brzuch dodatkowo kremem bambino a czasem oilatum soft... rozstępów brak ,ale wiem że jak mają wyjść to wyjdą... może pod koniec ciąży teraz mam już 100 cm w obwodzie i póki co nic nie wylazło ;-)
Żylaków pajączków też brak ale ja bardzo mało chodzę glównie odpoczywam w pozycji lezącej, siedzącej bądź pół siedzącej kiedy są dni że jestem non stom na nogach to wieczorem bardzo boli mnie krocze i nie czuję się dobrze dlatego robię w domku co mam do zrobienia czasem wiadomo zakupy itd a potem wypoczywam
 
reklama
Margana- ja nie znoszę się smarować, bo zanim to wyschnie to mnie wkurza i tak się lepie..

A na brzuchu nic nie mam, ale czasem go smaruje...
 
Do góry