reklama

Pielęgnacja ciała podczas ciąży

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez kukardka, 30 Październik 2011.

1. kukardka

kukardka Początkująca w BB

Kochane Mamusie!

Mam do Was pytanie odnośnie pielęgnacji ciała podczas ciąży. Troszkę boję się tych zmian jaką zajdą w moim ciele i nieprzyjemnych pamiątek, chodzi głównie o rozstępy :angry: Macie jakieś sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji brzuszka i piersi?
    Będę wdzięczna za każde sugestie ;-)

2. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

Ja uzywalam kosmetykow Perfecta Mama,pozatym rozstepy to gdzies tam napewno sie pojawia,ale kosmetykami mozna je zredukowac do minimalniej widocznosci:)

3. reklama
  4. fikusek1988

fikusek1988 Mama Alanka:)

przedewszytskim trzeba nawilzac skore a po drugie postarac sie duzo nie przytyc:)

5. Marihuanna

Marihuanna Zaangażowana w BB

Witaj:) jedyny kosmetyk ktory sie sprawdza to olejek w zelu jonsona , przynajmniej w moim wypadku :) w ciazy jestem strasznie podatna na rozdraznienia i alergie ..a ten olejek nie uczula swietnie nawilza , po pierwszej ciazy mam brzuszek bez rozstepow .teraz mysle tez mi sie uda ;)

6. myszowata

myszowata Gość

krem przeciw rozstępom o podwójnym działaniu mustela 9 mois:)

7. Silmiriel

Silmiriel Gość

A ja używam zwykłej oliwki i balsamu kokosowego z Yves Rocher. I nadal nic :) ale radzę też smarować "boczki", nogi i pupę, bo tam też się pojawiają.

8. mrsmoon

mrsmoon Fanka BB :)

a ja polecam mustelę podwójnie działający krem przeciw rozstępom - zero rozstępów:tak:smarowałam się od początku ciąży i po porodzie około 2 tyg

9. Wizaz stolicia

Wizaz stolicia Zaciekawiona BB

W czasie ciąży twoja cera staje się bardzo wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych.

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2012
  10. reklama
  11. Wizaz stolicia

Wizaz stolicia Zaciekawiona BB

Nawet jeśli nigdy nie miałaś cellulitu, na 90% pojawi się w
    ciąży
    .

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2012
  12. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

U mnie w rodzinie nie ma skłonności do rozstępów i takowych więc i ja nie mam ale dbałam mimo to o siebie, zdrowo się odżywiałam, dużo smarowałam-codziennie po 2 razy, czasami rzadziej-ale nie żeby jakimiś specjalnymi kremami, balsamem który akurat był pod ręką. Dużo nie przytyłam w ciąży, 11 dni po porodzie miałam już 10 kg mniej. Uważam, że dieta też ma wiele w związku z rozstępami. Może się mylę ;)

Poleć forum