reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja ciała w ciąży i po porodzie

marta_wesolek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
[FONT=&quot]Hej dziewczyny, znacie jakieś domowe sposoby na piękną i zadbaną skórę naszego ciała w czasie porodu jak i po narodzinach dziecka? Jak Wy pielęgnujecie Wasze ciało aby ciągle było elastyczne i gładkie? [/FONT]

reklama

mitaginka

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
ja smaruję ciało po kąpieli oliwką dla dzieci "na mokro", czyli na mokre ciało wylewam trochę oliwki i dopiero wycieram ręcznikiem.
Po oliwce skóra nie jest przesuszona, a i słyszałam niejednokrotnie, że zapobiega powstawaniu rozstępów

madzialena647

Fanka BB :)
Miasto
Ch-ów
Rozwiązania
0
ja smaruje rano i wieczorem miejsca podatne na rozstepy preparatem PERFECTA MAMA - polecam:) i do tego jeszcze oliwka zaraz po kapieli tak jak kolezanka powyzej:) rozstępy i tak mam ale dbac o skóre jednak trzeba, zawsze to cos pomaga:) pozdrawiam:0

marta_wesolek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Chyba wypróbuję ;) A jakieś inne sposoby? ;> Lubię trochę kombinować i czasami próbuję nowe sposoby choć mam też swoje stałe ;)

marta_wesolek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A z czego robicie peeling? I stosujecie np. maseczki?
Zaczęłam używać oliwki. Faktycznie skóra jest przyjemna w dotyku i ładnie pachnie.

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Osobiście lubię treściwe, gruboziarniste peelingi, ewentualnie co jakiś czas myję się lekko szorstką rekawicą do kąpieli - daje to podobny efekt do peelingu. Czytałam kiedyś, że można taką maź uczynic samemu w domu - ze skorupek orzecha włoskiego. Ale nie próbowałam.

marta_wesolek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Właśnie tak ostatnio zaczęłam się tym interesować. Podobno peeling ze zwykłej kawy działa. Czytałam też że maseczka z otrąb oczyszcza twarz.

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja mam dwójkę już "starą" bo 9 i 8 lat. Nie mam żadnego rozstepu. Całą ciążę i po porodzie jeszcze długo wcierałam w brzuch i piersi co 2-3 dni gruboziarnistą sól wymieszaną z oliwką. Potem spłukiwałam letnią wodą, osuszałam i wmasowywałam krem Gerbera.
Polecam efekty gwarantowane:)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
zenka89 Pielęgnacja ciała w ciąży Potrzebuję porady 5
K Pielęgnacja ciała podczas ciąży Ładna mama 17
J Pielęgnacja ciała podczas ciąży Archiwum listopad 2011 22
K Pielęgnacja pupki noworodka Przyszłe mamy 7
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
KlaudynaD. pielęgnacja noworodka Potrzebuję porady 23
R Czy te kosmetyki nie uczulają? Potrzebuję porady 17
anaa26 Kosmetyki/pielęgnacja lutowych Mam Lutowe mamy 2019 11
M Pielęgnacja pupy pomozcie Potrzebuję porady 24
K Pielęgnacja pępka BB położna radzi mamom 5
E Pielęgnacyjne szaleństwo Potrzebuję porady 2
M Pomoc w sprawie pampersow Potrzebuję porady 6
M Bezpieczne kosmetyki dla Dzieci Allerco Pielęgnacja 9
A Żywienie, ćwiczenia, zdrowie,pielęgnacja Dzieci urdzone w czerwcu 2016 31
B Codzienne pielęgnacja wspomaga rozwój dziecka Rozwój i zabawy 0
B Pielęgnacja z punktu widzenia fizjoterapeuty Pielęgnacja 0
Z Pielęgnacja skóry noworodka Noworodek 25
BB_Anna Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd. Dzieci urodzone w lutym 2014 110
vinga89 Pielęgnacja naszych maluszków Dzieci urodzone w styczniu 2014 53
oregano Zdrowie i pielęgnacja Grudniowych maluszków Dzieci urodzone w grudniu 2013 80
aesthete W zdrowym ciele zdrowy duch! :) czyli sport, pielęgnacja itp. :) Dzieci urodzone w maju 2014 15
R Pielęgnacja noworodka Dzieci urodzone w listopadzie 2013 12
pola997 pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2013 248
maonka Zdrowie, rozwój i pielęgnacja naszych dzieciaczków Dzieci urodzone w styczniu 2013 41
K Pielęgnacja i sen naszych maluszków Archiwum wrzesień 2012 84
maćku Pielęgnacja Dzieci urodzone w czerwcu 2012 177
K Pielęgnacja i zdrowie naszych maluchów Dzieci urodzone w maju 2012 646
hopsasanka Zdrowie i pielęgnacja naszych dzieciaczków Mamy z Danii 11
E Pielęgnacja naszych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2012 467
G Pielęgnacja noworodka Dzieci urodzone w lutym 2012 124
olavip Zdrowie i pielęgnacja naszych pociech Dzieci urodzone w marcu 2012 141
elifit Pielęgnacja naszych maleństw Dzieci urodzone w październiku 2011 235
Igocencja Pielęgnacja naszych maluszków od A do Z ... Dzieci urodzone we wrześniu 2011 426
Nef Zdrówko i pielęgnacja naszych krasnali:) Dzieci urodzone w lipcu 2010 177
Strzyga Tatuś - opieka, pielęgnacja, wychowanie ;) Dzieci urodzone w styczniu 2012 55
Aestima Pielęgnacja maluszka Czerwcowe archiwum 400
S Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2011 585
K masaż i pielęgnacja twojego niemowlaka Ogłoszenia - Warszawa 0
styna26 Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
asiek1000 pielęgnacja naszych maluszków Dzieci urodzone we wrześniu 2010 182
netta82 + PORADY - pielęgnacja i higiena malucha -jakie kupić kosmetyki, akcesoria , itp Dzieci urodzone w lutym 2011 250
kasiarem1 Pielęgnacja maluszka Grudniowe mamy 2010 455
agrafa Pielęgnacja niemowlaka od A do Z Archiwum mam październikowych'10 454
blueberry77 Mały alergik - dieta mamy i dziecka, pielęgnacja, leczenie Dzieci urodzone w marcu 2010 245
aniez Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków Dzieci urodzone w kwietniu 2010 4267
koriander Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw Dzieci urodzone w czerwcu 2010 1040
N pielęgnacja maluchów Archiwum maj 2010 1250
Moniczkaleg83 Pielęgnacja Naszych Skarbeczków dzieci urodzone we wrześniu 2009 511
G Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp. Dzieci urodzone w styczniu 2010 1779
baśka Pielęgnacja maluszków dzieci urodzone w sierpniu' 09 962