reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

...Bylismy dzisiaj z Brianem u pediatry.po miesiacu przytyl równo kg!:)to chyba niezle...martwi mnie jedna rzecz..probowalismy ostatnio sciagnac mu napletek,ae nic z tego,ma za mala dziorke,pytalismy dzis o to lekarza.to powiedzial ze tego ni e trzeba robic i ze jak nie schodzi to zeby zostawic w spokoju...poza tym pytalam o szczepienia..powiedzial ze w tym kraju pierwsze szczepienie bedzie w 8 tyg...i co do lotu samolotem..stwierdzil ze mozna od samego urodzenia..co wydaje mi sie juz nieco przesadzone..wszedzie pisza ze przez pierwsze mies jest wrecz zabronione...i co ja mam sobie myslec o tej sluzbie zdrowia..?!:/
 
reklama
...dokładnie! Z tym samolotem to przesada,dziecko powinno mieć chociaz te 2 miesiące!
Co do tego łatwego planu Tracy Hogg to ja na razie odpuszczam,mam takie dobre i grzeczne dziecko,ze sama z nim sobie reguluje dzień :) uniklismy jak narazie kolek,uczuleń,płaczów bez powodu itp więc mamy wzgledny spokój kazdego dnia,moja mama mówi,ze Oliwierek to złote dziecko i powinnam na kolanach do Częstochowy iść za niego podziękować :)
 
z tym łatwym planem to ja tylko czytałam, ale nie stosuję, podobnie jak Ola mój mały na razie jak aniołeczek, widocznie do takiego typu dzieci należy, nie wprowadzam mu więc specjalnie takiego rygoru jak w tej książce, karmię na życzenie, kładę spać często po uśnieciu na rąćzkach a nie jak wskazuje książka, żeby samo usnęło w łóżeczku, chociaż kedy tak próbowałam też mi zasnął. kiedy pojawią się problemy pewnie zacznę stosować jej porady. Książkę warto jednak przeczytać, ja na czerwcówkach znalazłam link do tej książki w formacie: adobe acrobat i czytam z monitora.

chyba razem z Olą pójdziemy do tej Częstochowy!
 
mój niestety tez należy do tych marudnych. dlatego nie mam czasu na bb prawie wogóle nie śpi w dzień to czasem tylko 2 godziny prześpi w nocy też zabawy urządza a jak nie śpi to tylko na rączkach bo inaczej płacz ehhh mam prośbe jak któras z was trafi na link do tej ksiazki tracy hogg jezyk niemowląt to dajcie mi znać szukałam ale coś mi nie idzie poczytam może tam coś będzie przydatnego bo czasami już nie wyrabiam
 
To i ja sie zalicze chyba do tych pielgrzymowiczek!!! MOje dziecko jest spokojne a jak go cos boli to nie polacze tylko steka , potrafi sie nawet nie obudzic!!! A co do tych brzuszkowych dolegliwosci to juz pare osob mi powiedzialo ze zwlaszcza chlopcy sa na to narazeni!!! I to tak do 3 miesiaca!!!
 
reklama
Do góry