reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pięlegnacja dziecka

Tusiekn, Przeczytaj dokładnie warunki dodatkowej polisy,bo większość ubezpieczeń dodatkowych obejmują np.nieszcześliwe wypadki, pobyty w szpitalu, a nie obejmują zwykłego np. przeziebienia,grypy ,biegunki itd.
Musisz udac się do swojego oddziału NFZ i tam wypełnisz wniosek o europejską kartę ubezpieczenia - wydawana u nas jest od ręki-nie wiem jak jest w waszym oddziale. Chyba ,że jedziecie poza kraje Unii ( + szwajcaria) to nic Ci to nie da. takie info od mego małżonka :tak:
 
reklama
Tusiekn posłuchaj Kaśka74. My w zeszłym roku mieliśmy taką niemiłą przygodę w Szwecji.
Ja zawsze taka akuratna i zapobiegliwa tylko raz nie dopilnowałam wszystkich formalności. I mieliśmy po urlopie. Dobrze , że Szwedzi są normalni i trochę nam życia ułatwili, ale było naprawdę kiepsko.
Zresztą tak jak mówi Kasia- przeczytaj dobrze warunki dodatkowego ubezpieczenia.
 
Do góry