reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pięlegnacja dziecka

reklama
Rany ależ te dzieci porosły, kiedy? Wiecie, muszę zmierzyć w takim razie Olinka!
Ale na 104 nie ma szans!! Ostatnio kupowałam mu koszule w H&M (tam niby większa rozmawiarówka) wzięłam na 92, przymierzyłam w domu i uznałam że jest za mało za duża, bo to z długim rękawem, więc na jesień. No ale były przydugie rękawy itp.!
 
Ja wieli nie kupowałam Natalce nic w H&M, raczej Zara, tam na 3-4 lata kupuję. I to własnie jest 104. Ale wiesz, w krókie spodenki mothercare wchopdzi na 6-9 miesięcy ;-) I wciaz sa idealne....
 
Nie mowcie o przychodni mojemu synowi, ostatnio zwymiotowal mam nadzieje ze jak pojedziemy na kontrole to juz bez cyrow.
A nosza moze wasze dzieciaki majtki z primarka? mnie sie wydaje ze te co ma Tus a sa na 3-4 lat sa ciut za male, ale zeby az taki tylek ma 5 lat to on nie ma. Nie ma sie co sugerowac metkami na ubraniach.
Na takiej wadze naszej i porowywalnie z innymi Tus wazy 14,100 bodajze.
 
Ja kupiłam Natalce majtki na 98-104 i sa za duże, ale tak jak piszę, ona wąska jest dość i w porównaniu z innymi dziecwyznkami mniej więcej w jej wieku ma mniejszy tyłek.
 
Przed chwilą wróciliśmy z Olim ze sklepu. Przyjrzałam się mu jak siedzi w foteliku, ma jeszcze parę centymetrów nad głową, a jak trochę się zsunie (zazwyczaj tak siedzi) to całkiem spory ma zapas. Hmmm pewnie on niższy od Waszych dzieci. Przy najbliżej okazji mierzę go!
 
nam ze wzrostu wychodzi około 96 cm wzrostu i około 12,5 kg wagi. moje dziecko raczej z tych drobniejszych, bo i my wielcy nie jesteśmy.
z metkami od początku były cyrki- ja tu śpiochy na 52, a On w nich pływa ( jak się urodził miał 55 cm) hitem były spodenki na 68, które dostaliśmy w prezencie- niedawno je dopiero schowaliśmy. ktoś chyba pomylił metki i były na 86 :-D
 
reklama
:-) a Natek chodzi teraz w spodenko-bermudach, ktore mu kupilam jak mial 8 miesiecy, nie przesadzam. Wtedy to byly dluugie i nosil tylko w wozku bo jeszcze nie chodzil a teraz sa super i w pasie nawet nie gniota.
 
Do góry