reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

Magdulska u mnie było karmienie między 22 a 24 potem pomiędzy 2 a 3 i potem pmiędzy 5 a 6 rano. Często było też o 20 potem 23-24 potem 3 i potem 5-6. Teraz jest 20 czasem koło 23-24 i potem koło 6 rano ale zobzczymy.

Tak czy siak i tak wstawałam ostatnio nawet jak nie jadł bo się kręcił i myślałam, że chce jeść a on się przytulał, dawałam mu pić to może ze dwa razy ciągnął i dalej spał jak kamień. A ostatnią noc to nawet się nie kręcił więc może już mu tak zostanie ;D
 
reklama
A moje dziecko zasnęło o 17 ??? ??? ??? nawet nie wykąpałam go! jak go podniosłam na beka to zaczął płakać, a jak położyłam to już ok. I spi. Ciekawe o której wstanie ;)
 
Buahaha ale się wyspałam :) Sen mi chyba nie jest dany
O 20:15 nakarmiłam Misia zasnął mi przy cycu, O 23 próbowałam go nakarmić ale niestety był.że tak powiem denatem :).
No to miałam nadzieję że dłużej pośpi skoro tak padł. No i o 1:35 rozwiały się moje nadzieje. 25 minut cycanka-zasnął o 2:00 później obudził się o 3:59, 5:05 i 6:15 i już nie śpi. Znów muszę zacząć chodzić wcześniej spać.
Rozbroił mnie dziś swoim gadaniem więc nawet mam humor ok pomimo tego że ledwo patrzę na oczy
 
Madzia mam nadzieje ze dzisiejszej nocy juz bylo lepiej. U nas tez raz lepiej raz gorzej, dzis w nocy dal nam troche poaplic, bo nie chcial zasnac, jak juz zasnal bylo ok ( w ciagu dnia zasypia bez problemu, w nocy czasami jest problem ??? Chetnie bym sie zastosowala do Tracy, ale nie mam na to sily :( Ewako przesylam Ci priva z prosba o "Usnij wreszcie" :)
 
No i przez moją sklerozę dziecko dzis znów jadło cycunia o 3 w nocy a w zasadzie piło - bo matka nie zrobiła herbatki na noc - już dzisiaj takiego błędu nie popełnię bo znów będzie jadł w nocy a w końcu chcę go odzwyczaić na dobre ;D
 
a ja wczoraj padlam z mala okolo 23:00 i budze sie dzisiaj o 8 :00 szczesliwa , ze corcia juz porzadnie noc przespala, ale jak popatrzylam na stolik nocny tatusia to wszystko peklo jak banka mydlana , bo tam stala... .... pusta butelka po mleczku okazalo sie , ze kolo 3 : 00 mala sie obudzila , a tatus szybko wstal zrobil butelke i mala nakarmil , zeby mamusia pospala , ale bylo fajnie prosze tak czesciej wyspalam sie
 
reklama
Do góry