reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

Aneta u nas to samo, chociaż Bartosz juz spi na lewym boku. Pytałam ortopedy mówiła, ze wróci wszystko do normy, ale potrzeba czasu.

Bartoszowki dałam o 23 butlę, a obudził sie o 6. Ale mam kochane dziecko :D
 
reklama
A u nas ok 4-5 pobudka na cycanko ale nie wiem czy to z glodu czy z przyzwyczajenia bo possie 3-4 min i koniec śpi do 7.00 ja sie juz wysypiam!
 
karola7 pisze:
hi hi widziałyście, że można modyfikować cudze wiadomości? ???

My mamy zazwyczaj 2 pobudki na jedzonko - o 2 i 5. Ale dzisiaj bylo gorzej - chyba przez ten upał, bo się przysysała 2 minutki i spała dalej. Zaczęła o 12 :p i tak co 2 godziny

no wlasnie widze ,zmienilas cos w mojej???????
 
Ale wam zazdroszczę u mnie standard... chociaż wczoraj zasnął o 20 a nie spał prawie w dzień i obudzil się o 3 no tylko że ja już nie mogłam zasnąć było tak gorąco. Później obudził się o 4:30 i 5:15 i na tym zakończył swoje spanko. Aaaaaaaa dodam jeszcze że Misiek jak się budzi to je ok 20 minut
 
No u mnie teraz tez jest git:) Marcel zasypia po kapanku, w zaleznosci o ktorej kapiemy - 20,21. I praktycznie spi do 4 rano, je gora 10 minutek i spimy dalej do 7. Kolejny sen ok 9, ale juz krotszy. No a teraz to przespal 2 godz na spacerku i spi dalej. Tylko musielismy zmykac do domu, bo nadchodza czarne chmury:)
 
No :) widzę że temat spania króluje :) u nas luzik w ramionkach - Tosia zasypia po kapieli czyli ok 19 najpóźniej ok 21 potem spi do ok 1, 2 zależy o której zasnie ale średnio 5 h potem je no i budzi sie jak już świta, cycanko i śpi do 7, czasami 8 lub 9.

A ja mam pytanie - nie zdązyłam obaczyć czy ten temat został poruszony na tym wątku - strasznie sie mojej Tosi poci główka.Strasznie.Jest mokra, oparcie w foteliku też, przescieradełko równeiż...Jeszcze to jej nadmierne owłosienie skóry głowy....mam nadzieje,ze to tylko te upały.Jak u Was?
 
reklama
Do góry