reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

U mnie też mleka tyle ile było, chociaż daję zupkę, ale co się dziwić jak moje dziecko ma fazę na przytulanie to prawie całą noc potrafi cycolić co chwila. Ale wydaje mi się, że jak dziewczyny karmicie nawet 2 razy dziennie swoim mlekiem to dzieciaczkom spokojnie tego styka. Wszystko co dobre zdążą sobie wydoić :)
 
reklama
U nas tez póki co mleka pod dostatkiem. I jeszcze teraz przez tydzień znowu tylko mleczko od mamy (a raz dziennie już dawałam modyfikowane), w związku z tymi plamkami na ciele- bo może to od mleka modyf. (tak radziła lekarz). A już mi się fajnie uregulowało, nie napełniały sie między 9-14.
 
U nas tez z mlekiem nie ma problemów, młody się jakoś najada. Ale jak próbowałam ściągnąć to max 100 z obu piersi.
A wiem ze się najada bo jak chciałam mu dać dodatkową butle ze swoim mlekiem na wieczór, to zaciągnął kilka razy i podziękował (wypluł smoka).
 
Iga tez bez modyfikowanego. No i chyba u mnie jakos się normuje bo dzisiaj po całym dniu w pracy (wpadłam tylko koło 16 na karmienie) piersi nie były jak z kamienia.
 
My też dajemy radę z cycem... jak chciałam ściągnąć to 120 z obu cycków max... ale Misiek raczej się najada... bo próbowałam podać butlą coś więcej to nie chce.. jęzor wystawia i nie da sobie wsadzić smoka :).
U nas ok 9 kaszka... po kaszce tak ok godzinki cyc... po zupce też jest cyc... więc jak karmiłam 7 razy na dobę tak tyle karmię nadal :)
Wydaje mi się że Misiek dużo nie przybrał... ale co się dziwić skoro się tyle rusza to wszystko spali
 
u nas tez jako tako z cycem. nie wiem wprawdzie ile tego jest, bo nie sciagam, no ale z glodu to mi dziecie raczej nie placze. poza cycem 2razy kaszka, obiadek (koniecznie zrobiony przeze mnie - z grudkami nawet ;) . Tych ze sloika od 7 mies. nie zje. od razu mu sie cofa.... poza tym dla mnie one tez sa bleee, wszystkie pachna paprykarzem :D. Gotuje mu raz w tyg. hurtowo 7 obiadkow w roznych wersjach (buraczki, cukinia, patison, kalafior, itp.) i pasteryzuje w parowarze. I jest git ;D
Pieluchy w nocy tez nie zmieniam. Skoro Tomek odparzen nie ma, nie placze, wiec chyba jest ok.
Jakby ktoras z Was chciala mam Ksiazke kucharska dla niemowlat w wersji elektronicznej....?
 
Ja się już nawet przestałam chyba przejmować, że Marysia odmówiła jedzenia z piersi raz na zawsze, chociaż zrobiła mi tym niewypowiedzianą przykrość. Skoro taka jej wola, trudno. Najgorsze jest dla mnie to, że ciągle mam mleko i nie wiem co z tym zrobić. Niby piersi całkowicie mięciutkie, ale jak nacisnę, to tryska. Zastanawia mnie, jak długo może się pokarm utrzymywać bez ssania.
 
Madzia tak to jest że często dzieci się same odstawiają od cyca. Wydaje mi się że mleczko będzie jeszcze kilka tygodni od ostatniego ssania cycusia.
 
reklama
Do góry