reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Ociepliło sie ... :-D do - 15 i wyszło słońce, więc i my wyszłyśmy. Więcej tego ubierania niż spaceru :no: Sanek dziś nie brałam. Ola pochodziła troche ze skwaszoną miną i chciała do domu. Koleżanki jeszcze w szkole bo tak to by odżyła. Rękawiczek już nie ściąga. Wczoraj zapomniałam zabrać to chodziła w moich. Przypomniałaś mi że mam śpiworek z wózka, może jeszcze nie za mały. Przymocuje go jakoś do sanek. Gdybym teraz miała kupować sanki to pewnie od razu z nim. W zeszłym roku koc ciągle mi zjeżdżał a śpiwór był potrzebny w wózku.
 
reklama
u nas -8 już raz byliśmy na 30 min...po spaniu pójdzie pewnie jeszcze raz na chwilę...akurat w mieszkaniu wywietrzę ;-)
My wczoraj wzięlismy sanki..ale z pospiechu zapomniałam śpiworka...i już się nie wróciłam..nie było źle..
 
Ostatnia edycja:
Do góry