reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

koot a jak wygladaja te wypryski? bo moj tez mial i wygladaly jak czerwone plamki z biala gorka, okazalo sie ze to od przegrzania i dostalam zjebke od poloznej wczoraj... dzis na noc niczym go nie przykrylam i teraz tez lekko ubrany i po krostkach ani sladu.... a mi zimno jak na niego patrze :-)
 
reklama
koot a jak wygladaja te wypryski? bo moj tez mial i wygladaly jak czerwone plamki z biala gorka, okazalo sie ze to od przegrzania i dostalam zjebke od poloznej wczoraj... dzis na noc niczym go nie przykrylam i teraz tez lekko ubrany i po krostkach ani sladu.... a mi zimno jak na niego patrze :-)

Takie z biała górką, to ma od urodzenia, jeszcze nie zeszły, ale te o które się martwię, to sa raczej czerwone, taka drobniuteńka czerwona kaszka jedne na drugim...
U mnie ma być położna we wtorek, i jak nic nie wymyślę sama do tego czasu, to jej pokażę, może ona mi powie co to i co na to dać...

Moze tak jak piszecie, to od hormonów...nie wiem
 
Koot mój Julek też ma takie czerwone krostki, ja się zastanawiam czy nie od mleka którym go dokarmiam??? A Ty karmisz tylko piersią? Przestrzegasz diety?
 
ja się broniłam początkowo, ale zaczęła paluszki ssać, a podobno tego trudniej oduczyć niż smoka,więc mniejsze zło jak dla mnie, ale nie daje się nim oszukać keidy jest głodna, idzie w ruch kiedy chce pociumkać sobie tylko;-)
 
Marta w tamtym tyg dostała smoka W domu nie daje i nie chcę dawać ale to było awaryjnie bo niestety bylismy w szpitalu Marta miała jeszcze raz lampy i kroplówki dostawała bo nadal ma żółtaczkę:-( Wypuścili nas w czwartek bo jest tendencja spadkowa i mamy się zgłosic w środę po wynik posiewu z moczu bo miała w moczu bakterie a to podobno powoduje że powoli spada poziom bilirubiny:-(

eywa Z tym ssaniem paluszków to zależy od dziecka Mnie też przy Zosi straszyli Ona ssała kciuka:tak:
Ale sama bez problemu przestała. Marta też czasami ssie paluszki
 
Ostatnia edycja:
Koot mój Julek też ma takie czerwone krostki, ja się zastanawiam czy nie od mleka którym go dokarmiam??? A Ty karmisz tylko piersią? Przestrzegasz diety?
ja piersia, bardzo sie pilnowałam, do swiat. na swieta własciwie jadłam wszystko, smarowałam buziaka bepanthenem i jest duzo lepiej.

Mój Piotruś ma smoka od 2 doby zycia, inaczej nie ujechałabym, bo duzy ssak z niego:))
 
mojemu małemu też czasem dajemy smoczka bo inaczej wisiałby przy piersi non stop, a moje brodawki by już totalnie wymiękły... i nbez tego jest ciężko czasami... jak się dosysa to wszystkie miesnie mi chodza, potem jest lepiej ale sam poczatek to masakra...
 
reklama
hehe, moj tez smoczkowy :) jak i bracia. ja juz w szpitalu dalam :-) i mlody nadal pieknie je z piersi, wiec dla mnie to sciema, ze sie moglby odzwyczaic.
zreszta jak polozna byla mowila, ze teraz nawet sie smoczka poleca - ponoc spada prawdopodobienstwo SIDS i lepiej rozwija sie mozg ;-) tak jak i od bujania ;-) wiec ani jednego, ani drugiego malemu nie ograniczam :-)

a smok tylko do usypiania. bo jak glodny to tylko cyc go ratuje, ale on nieraz potrzebuje sie wyciszyc, by zasnac, wlasnie przy cycku najczesciej odpada. a wiadomo, ze nie bede go caly dzien tulic do cycusia. wiec wycisza sie, po czym smoczka wypluwa i spi smacznie bez.
 
Do góry