reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

pscolka; tym gryzieniem nie strasz bo ponoc mamy teraz ylko myslec pozytywnie o laktacji ;-) Moja tez ulewa-sa dni kiedy prawie po kazdym posilku ze 3 razy........ masakra..........
 
reklama
Pocieszyłyście mnie tym ulewaniem. Ja dziś w nocy myłam włoski z jednej strony bo całe mokre i posklejane od ulania.

I właśnie mi się przypomniało, że pranie muszę zrobić. Wyczytałam, że plamy od ulania wodą z sodą bardzo ładnie schodzą.
 
pscólka- ale mojej Mai też się ulewa i to strasznie. Odbije jej się a i tak uleje. A mimo wszystko mała rośnie ma buźkę coraz bardziej pyzowatą :) a w nocy śpi po 5-6 godz
 
My tez Lenke za każdym razem odbijamy bo jak nie to pózniej strasznie ja brzuszek boli. Jedna położna w szpitalu mówiła mi że po cyce nie trzeba odbijać tak tez robiłam ale pózniej strasznie płakała a ja głupia sie nie domyslilam o co chodzi i dopiero taka super położna która mi wszystko wytłumaczyła powiedziała ze nawet po cycku żeby odbijać i teraz jest spokój z brzuszkiem:-) co do kąpieli my tez kąpiemy codziennie wieczorem i mała super zasypia:)
 
iza u nas to samo było. Mówili, że po cycu nie trzeba i wzdęcia były 24h na dobę.


A może wiecie czym sparować krostki na buźce? Małej wyskoczyły na policzkach potówki (akurat w tych miejscach gdzie ulane się zbiera) Przemywam przegotowaną wodą buzię i niczym nie smarowałam jeszcze.
 
reklama
Do góry