reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i sen naszych maluszków

O widzę ze nie tylko moje dziecko odkryło smoka przy ząbkowaniu :-) mieliśmy chyba wszystkie możliwe firmy smoczków dostępnych w Polsce i nic dławiła się a od 2 tyg smoczek to zbawienie :-)
 
reklama
Oliwier jeszcze ma smoka którego namiętnie gryzie dziąsłami, kupiłam nowy ale nie chce, chce swój stary... no cóż.

póki co ząbków brak.
 
ja próbowałam młodemu dac już większy smoczek bo póki co mamy ten 0+ wiec kupiłam 6+, młody wsadził do paszczy, skrzywił sie i wypluł z obrzydzeniem :no: myślicie,że za duży i za głęboko mu wszedł do gardła czy co :confused::baffled:
 
Do góry